• Oznámení a ředitelském volnu

Dne: 29. září 2023

Důvod vyhlášení ředitelského volna:
        Provozní důvody.

Školní družina bude v provozu podle zájmu.

Školní jídelna nebude v těchto dnech v provozu.
      • Vyzkoušejte také EduPage mobilní aplikaci, která je dostupná na zařízeních s operačním systémem Android a iOS. Dostávejte informace školy přímo do Vašeho mobilu.

• Březnové akce pro předškoláky

Na měsíc březen připravila naše škola pro předškoláky hned několik akcí.

V sobotu 11. 3. proběhne od 9. 30 do 12.00 akce Škola hravě spojená s Dnem otevřených dveří. Škola se otevře rodičům i jejich dětem. Rodiče si budou moci prohlédnout školu, seznámí se s jejím ŠVP, navnímají atmosféru školy. Na případné otázky dostanou odpovědi přímo od vedení školy. Předškoláci prožijí tvořivé dopoledne v dílnách. Na tuto akci není třeba se předem registrovat.

• RUR v 8.B

Třetí projektový den jsme prožili s roboty, které jsme v rámci projektového dne vytvořili. Nejprve jsme zhlédli prezentaci o robotech, dále jsme ve skupinách vyráběli za pomoci nejrůznějších, často velmi netradičních materiálů naše roboty, poté jsme vytvořili popisy a odprezentovali roboty po skupinách. Tvorba nás bavila, prohlédnout si je můžete v hale školy.

• SOUZNĚNÍ s OGL

V uterý v rámci hodin Vohryzku jsme vyrazili za kreativitou umělců do OGL. Souznění byl i název výstavy abstraktního umění. Vedle velkých i malých objektů jsme poprvé vyzkoušeli na výstavě i QR kód přes Spotifi, který odhalil, jaké skladby, písničky poslouchají malíři při tvorbě obrazů. Potěšením pro nás byly kreativní místnosti, kde jsme se mohli podílet na vytváření obrazu fixem, světly i netradičními materiály. Hodně jsme si to užili.

• Darujeme kroužky dětem

Vážení rodiče,

rádi bychom vám touto cestou představili projekt „Darujeme kroužky dětem“. Projekt pomáhá českým i ukrajinským rodinám v tíživé finanční situaci s úhradou nákladů na volnočasové aktivity dětí. V projektu mohou rodiče získat příspěvek až 2000 Kč pro každé dítě na úhradu nákladů za kroužky a další aktivity ve volném čase v 2. pololetí školního roku 2022/2023, tedy i na úhradu nákladů ve vašich kroužků, klubů etc...

• BŘEZNOVÉ VV a FOTO soutěže

VÝSLEDKY SOUTĚŽÍ :

Žáci naší školy získávají řadu úspěchů ve výtvarných a fotografických soutěžích, kterých se účastní.

1/ Součástí programu EKOFILMU 2022 v Jablonném v Podještědí bylo i vyhodocení VV ekosoutěže "Život v půdě - domov mnoha organizmů"

Ocenění nejlepší VV práce získaly: Tereza Chaloupková 6.C

• Kalendář
  • Odkazy