• Šárka Malinová
        • Šárka Malinovávedoucí vychovatelka - 3. oddělení, 1.C a ½ 3.Asmalinova@zs-aloisinavyina.cz
        • Bc. Tereza Lukuvková
        • Bc. Tereza Lukuvková1. oddělení, 1.A a ½ 3.Btlukuvkova@zs-aloisinavysina.cz
        • Jana Kuklová
        • Jana Kuklová2. oddělení, 1.B a ½ 3.Cjakuklova@zs-aloisinavysina.cz
        • Monika Veselá
        • Monika Veselá4. odděleni, 2.B a ½ 2.Amvesela@zs-aloisinavysina.cz
        • Jaroslava Chlubnová
        • Jaroslava Chlubnová5. oddělení, 3.A a ½ 3.Cjchlubnova@zs-aloisinavysina.cz
        • Monika Ježková
        • Monika Ježková6. oddělení, 1.C a ½ 2.Bmjezkova@zs-aloisinavysina.cz
        • Pavla Korábová
        • Pavla Korábová7. oddělení, 4. - 5.roč.pkorabova@zs-aloisinavysina.cz
    • Kontakty

      • ZŠ Liberec, Aloisina výšina 642/51, příspěvková organizace
      • Aloisina výšina 642/51 46015 Liberec XV. Czech Republic
      • +420 482 751 233
      • info@zs-aloisinavysina.cz
  • Fotogalerie

      zatím žádné údaje