• Vybavení

• Výtvarná výchova
    • Podmínky pohybové výchovy

• Školní tělocvična

• Jedná se o dvoulodní tělocvičnu (2 x 302 m), vhodné pro obratnost, cvičení na nářadí, míčové hry...

Podlahy ve sportovištích tvoří vlýsky na dřevěném roštu.

Nářaďovny - malá a velká přiléhají k tělocvičně.

Tělocvičné nářadí: odpovídající pro výše uvedená cvičení, drobné náčiní uloženo v přilehlém kabinetě. Pevné zařízení a pohyblivé nářadí pravidelně revidováno odbornou firmou, doklady o revizi řádně založeny.

Hygienická zařízení: šatny, toalety, umyvadla, sprchy - v dostatečném počtu, v předsálí.

• Hřiště

• běžecká dráha,tatrtanová- bezpečná pro užívání

• fotbalové hřiště s umělým povrchem (malá kopaná, tenis, volejbal, nohejbal softbal, freesbee, drobné hry)

• hřiště na streetbal s umělým povrchem

• sektor pro skoky a vrhy

• beach-volejbalové hřiště

Možnost očisty: v šatnách u tělocvičny umývárny s teplou vodou, vedle šaten WC.

• Režim stravování

Zajištění obědů - vlastní jídelna školy

Doba výdeje pro žáky a zaměstnance školy: 11.30 - 14.00
      Doba výdeje pro cizí strávníky: 11.15 - 11.40

Pitný režim

• vlastní nápoje - použití dle potřeby
      • I.st. - šk. jídelna pravidelně rozmístí na každém patře termosy s nápojem
      • vstupní hala - automat na mléčné výrobky
    • Využívání školní budovy pro jiné aktivity

• Tělocvična - sportovní oddíly školy i pronajímání dalším sportovním organizacím
      • Učebna výpočetní techniky - pravidelně výuka informatiky a kroužky při školním klubu, nepravidelně školní družina, dále krátk. školení zaměstnanců školy.
      • Keramický ateliér - činnost zájmových kroužků, MŠ KORÁLEK
      • Jídelna - školní akademie, občasné schůze místních občanských aktivit (domov. správy, družstva garáž),
      • Školní hřiště - podle provozního řádu odpoledne otevřeno pro žáky i veřejnost
      • Studovna, upravený vstupní vestibul ZŠ - pobočka SVK, besedy pro žáky i rodiče

Činnost probíhá v pracovních dnech, ne o prázdninách.

Školní jídelna: využívána žáky, zaměstnanci i cizími strávníky. Kapacita 600 jídel.
      Společné akce pro žáky a rodiče: vánoční besídky, školní akademie, pěvecké koncerty.