9.C

třídní učitelka 9.C, vyučující Čj, Dě

lnemcovaatzs-aloisinavysina.cz

26. 6. 2022

NEZAPOMEŇTE PŘES PRÁZDNINY FOTIT - zajímavosti, krajiny, makra a vše krásné, co vás cestou prázdnin potká.

VÝSLEDKY SOUTĚŽÍ :

I v tomto školním roce získávají žáci naší školy řadu úspěchů ve výtvarných soutěžích, kterých se účastní. Ve čtvrtek 2. 6. převzala v Krajské vědecké knihovně Liberec Karolína SUCHÁNKOVÁ z 8. C ocenění v rámci výtvarné soutěže Ilustrace tradičně, netradičně i jinak. Odborná porota ocenila její ilustraci Souboj Learta a Hamleta.

25. 6. 2022

Žáci 8. ročníku na závěr školního roku využili návštěvu Tecnického muzea Liberec k upevňování učiva o technice. Učivo si doplnili zajímavými ukázkami strojů, přístrojů a vozidel z tech. historie celého světa. Z odborného výkladu se dozvěděli spoustu neznámých skutečností z vývoje techniky i průmyslového rozvoje Liberecka. Prohlídka se nám velmi líbila, a proto bychom na ni rádi v příští školním roce navázali.

11. 6. 2022

V pátek 10.6.2022 byl cílem naší exkurze Ještěd. Tuto stavbu, která se stala ikonou celého Libereckého kraje, sice každý zná, ale my jsme měli možnost si prohlédnout hotel zevnitř. Po nenáročném výstupu po modré turistické značce a po krátkém odpočinku u chaty Rohanka nás přivítala naše průvodkyně, která nás nejprve seznámila s historií tohoto místa.

2. 6. 2022

I v tomto školním roce získávají žáci naší školy řadu úspěchů ve výtvarných soutěžích, kterých se účastní. Ve čtvrtek 2. 6. převzala v Krajské vědecké knihovně Liberec Karolína Suchánková z 8. C ocenění v rámci výtvarné soutěže Ilustrace tradičně, netradičně i jinak. Odborná porota ocenila její ilustraci Souboj Learta a Hamleta.

Festival dětského čtenářství - výstavy