9.B_21

vyučující Aj, konzultační hodiny: středa 10:55 - 11:40

vkadlecovaatzs-aloisinavysina.cz

22. 6. 2021

V úterý 22.6. 2021 jsme vyměnili školní dílnu za muzeum.

Poslední vyučovací hodiny technických činností jsme strávili v nově otevřeném zrekonstruovaném Severočeském muzeu.

Zaměřili jsme se na objekty, techniky, řemesla, která pro nás mohou být inspirací pro naši školní práci a třeba i budoucí povolání.

Myslíme si, že rekonstrukce se opravdu povedla, a těšíme se na všechny příští návštěvy v novém školním roce.

13. 5. 2021

Vážení rodiče, žáci a žákyně.
Od 17.5.2021 se konečně vracíme k běžnému provozu školy a všichni žáci se tak opět vzdělávají prezenčně. Výuka bude probíhat dle standardního rozvrhu. Každé pondělí s příchodem žáka do školy proběhne jeho samotestování. Odběr je z přední části nosu pod dohledem pedagogického pracovníka. Žáci mají povinnost nosit roušky po celou dobu pobytu ve škole.
Provoz školní družiny: Ranní družina je od 6:00 do 7:35, příchod dětí do 7:15.

13. 5. 2021

Vážení rodiče, žáci a strávníci naší školy!  Prosím, zkontrolujte finanční zálohy na kartě strávníka.

Od 17.5.2021 bude strava automaticky přihlášena pro  všechny strávníky platící převodem. Pokud se nechcete stravovat ve školní jídelně v měsíci květnu a červnu 2021, prosím odhlašte stravu. Děkuji Fialová, vedoucí školní jídelny

30. 4. 2021

Vážení rodiče, vážení žáci a žákyně.

Na základě rozhodnutí vlády a MZ, je od 3.5. umožněn rotační způsob výuky i žáků 2. stupně. V příloze najdete základní informace k organizaci výuky. V případě dotazů volejte na telef.číslo uvedené ve zprávě, od pondělí se můžete obracet i  na třídní učitele.

PROVOZ ŠKOLY OD 3_5_2021

Za vedení ZŠ Vladimír Blažek, zástupce ředitele