1. 3. 2021

Vážení rodiče a strávníci,

1.3.2021 je poslední den, kdy školní jídelna vaří. Stravné žáků 1. a 2. tříd je automaticky zrušeno od 1.3.2021.

Od 2.3.2021 školní jídelna, Aloisina výšina, Liberec NEVAŘÍ. Stravné všech strávníků odhlášeno do konce měsíce března 2021. Přeplatky stravného se převádí na další měsíc. Veškeré dotazy na stravování na tel. čísle:

482 751 131, vedoucí školní jídelny Fialová Ladislava. Děkujeme za pochopení

26. 2. 2021

Vážení rodiče.
Vzhledem k nepříznivému vývoji situace vydalo Ministerstvo zdravotnictví mimořádná opatření. Dovolujeme si vás tedy požádat o ohleduplnost a zodpovědnost při jejich dodržování (více najdete zde: OPATŘENÍ MZ)
Současně prosíme o pečlivé sledování zdravotního stavu vašich dětí. V případě, že se objeví jakékoliv změny od normálního stavu, neposílejte je do školy a obraťte se na svého dětského lékaře.
Děkujeme.
Vladimír Blažek, zástupce ředitele ZŠ