13. 6. 2019

Aloisina výšina 642, 460 15 Liberec 15
_________________________________________________________________

OZNÁMENÍ ŠKOLNÍ JÍDELNY

Vážení rodiče a strávníci naší školní jídelny, oznamujeme Vám následující změny pro školní rok 2019/2020:

• Změna čísla účtu pro platby za obědy
  • Změna ceny stravného

Od nového školního roku 2019/2020 (tj. od srpnové platby) poukazujte platby za obědy na nové číslo účtu:       7663392/0800

2. 7. 2019

Den před vydáváním vysvědčení, 27.6., se vybraní sportovci z naší školy zúčastnili Mistrovství ZŠ dračích lodí, které už druhým rokem pořádal na přehradě v Jablonci n. N. jablonecký oddíl dračích lodí RK dragons. Naši žáci měli na co navazovat, protože v loňském roce jsme tyto závody vyhráli.

16. 6. 2019

V pátek 14.6. se 10 libereckých základních škol utkalo v závodě dračích lodí na harcovské přehradě. Vzhledem k loňskému 3. místu naší posádky jsme měli na co navazovat, proto jsme nepodcenili přípravu a s dětmi jsme v tělocvičně trénovali pádlování s gymnastikými tyčemi.

Trénink se vyplatil a podařilo se nám obhájit 3. místo! Už po několikáté v řadě zvítězila ZŠ Husova, které gratulujeme. Organizátorům děkujeme za pěknou akci, kterou podpořilo výborné počasí a všichni účastníci si tak mohli pořádně užít den s dračími loděmi.

16. 5. 2019

10. května jsme se opět vypravili společně do divadla. Tentokrát jsme vybrali dernieru divadelní adaptace románu Marka Haddona Podivný případ se psem. Představení nás nadchlo a příběh autistického chlapce v podání Tomáše Váhaly  nás dojal i donutil k zamyšlení.

Děkujeme tímto za skvělý zážitek.