Skutečné jméno:

Základní škola Liberec, Aloisina výšina 642, příspěvková organizace
OZNÁMENÍ O ŘEDITELSKÉM VOLNU
Ve dnech:      16. – 20. prosince 2019

Důvod vyhlášení ředitelského volna:

10. 11. 2019

VÝTVARNÉ A FOTOGRAFICKÉ SOUTĚŽE 2019/20

VÝSLEDKY soutěží:

V celostátní výtvarné soutěži " /NE/ BEZPEČNÝ SVĚT CHEMIE " se žákyně  ANTONIE ŠEBKOVÁ umístila na 2. místě. / z 68 škol 251 žáků /

22.5.2019 převzala ocenění  v POSLANECKÉ SNĚMOVNĚ v rámci národní konference " Bezpečnost a ochrana zdraví ve školství ČR "

Listopadové VV a FOTOGRAFICKÉ SOUTĚŽE:

1/ Celostátní výtvarná soutěž - " ANIMAG 2019/20 ", uzávěrka soutěže 31.3.2019

27. 10. 2019

Ve středu 23.10. proběhl první projektový den. Někteří se věnovali svým projektům ve škole, jiní vyrazili do terénu. A tak jsme např. sledovali, jak se mění příroda na podzim, připomněli jsme si založení ČSR, poznávali jsme Liberecký kraj a město Liberec, seznámili jsme se s regionálními pověstmi, navštívili jsme galerii, stali jsme se alchymisty v době Rudolfa II. a absolvovali jsme mnoho dalších zajímavých aktivit.

15. 11. 2019

Ve čtvrtek 14.11. jsme v rámci odpolední výuky regionálních dějin navštívili libereckou radnici. Měli jsme zde zajištěnou komentovanou prohlídku o natáčení filmů v radnici, ale nejen v ní. Paní průvodkyně, která filmovou kancelář založila, nám prostřednictvím fotografií a videí ukázala, jak filmaři proměňují interiéry radnice. Vysvětlila, jak probíhají všechny přípravy, jak se vyrábí kulisy, co všechno je potřeba zařídit a samozřejmě zmínila i některé zážitky ze zákulisí.