13. 6. 2019

Aloisina výšina 642, 460 15 Liberec 15
_________________________________________________________________

OZNÁMENÍ ŠKOLNÍ JÍDELNY

Vážení rodiče a strávníci naší školní jídelny, oznamujeme Vám následující změny pro školní rok 2019/2020:

• Změna čísla účtu pro platby za obědy
  • Změna ceny stravného

Od nového školního roku 2019/2020 (tj. od srpnové platby) poukazujte platby za obědy na nové číslo účtu:       7663392/0800

2. 7. 2019

Den před vydáváním vysvědčení, 27.6., se vybraní sportovci z naší školy zúčastnili Mistrovství ZŠ dračích lodí, které už druhým rokem pořádal na přehradě v Jablonci n. N. jablonecký oddíl dračích lodí RK dragons. Naši žáci měli na co navazovat, protože v loňském roce jsme tyto závody vyhráli.

16. 6. 2019

V pátek 14.6. se 10 libereckých základních škol utkalo v závodě dračích lodí na harcovské přehradě. Vzhledem k loňskému 3. místu naší posádky jsme měli na co navazovat, proto jsme nepodcenili přípravu a s dětmi jsme v tělocvičně trénovali pádlování s gymnastikými tyčemi.

Trénink se vyplatil a podařilo se nám obhájit 3. místo! Už po několikáté v řadě zvítězila ZŠ Husova, které gratulujeme. Organizátorům děkujeme za pěknou akci, kterou podpořilo výborné počasí a všichni účastníci si tak mohli pořádně užít den s dračími loděmi.

28. 5. 2019

Ve dnech 23.-24. května se konala tradiční sportovně-vědomostní soutěž libereckých ZŠ Dobi cup 2019 a naše škola jako každý rok nechyběla mezi účastníky.

Soutěžilo se v mnoha disciplínách. Nejmenší děti z 1.-3. tříd běhaly člunkový běh, skákaly do dálky a luštily sudoku. Pro 4.-5. třídu byl připraven turnaj ve vybíjené. Druhostupňové děti se utkaly ve florbalovém turnaji, vědomostním testu a sudoku. Z každého ročníku 1 dítě potom běželo štafetový běh. Byly připraveny i soutěže pro učitele, volejbalový debl a střelba na florbalovou branku.

Galerie třídy