8.C

3. 8. 2020

VÝTVARNÉ A FOTOGRAFICKÉ SOUTĚŽE 2020

VÝSLEDKY soutěží:

V celostátní výtvarné soutěži " /NE/ BEZPEČNÝ SVĚT CHEMIE " se žákyně  ANTONIE ŠEBKOVÁ umístila na 2. místě. / z 68 škol 251 žáků /

22.5.2019 převzala ocenění  v POSLANECKÉ SNĚMOVNĚ v rámci národní konference " Bezpečnost a ochrana zdraví ve školství ČR "

Prázdninové  VV a FOTOGRAFICKÉ SOUTĚŽE

1/ Celostátní fotografické soutěž - " HOKUSFOKUS " uzávěrka soutěže : 30.9.2020

25. 6. 2020

Z důvodu dosud nepřehledné situlace ve Velké Británii v souvislosti s pandemíí a tím také nízkého počtu dosud přihlášených byla CK nucena zájezd ZRUŠIT. Žádáme všechny přihlášené, aby kontaktovali CK a postupovali podle pokynů mailu , který jim byl cestovní kanceláří zaslán. Děkujeme všem dětem a rodičům za zájem a doufáme, že snad v brzké době se podobná akce bude moci uskutečnit.

4. 6. 2020

Vážení rodiče,

Situace ohledně zájezdu do Anglie se z hlediska CK zatím nemění. V současnosti trvá zákaz výletů školních skupin a výjezd i návrat turistů do Británie je  podmíněn testy na covid.