8.C

30. 4. 2021

Vážení rodiče, vážení žáci a žákyně.

Na základě rozhodnutí vlády a MZ, je od 3.5. umožněn rotační způsob výuky i žáků 2. stupně. V příloze najdete základní informace k organizaci výuky. V případě dotazů volejte na telef.číslo uvedené ve zprávě, od pondělí se můžete obracet i  na třídní učitele.

PROVOZ ŠKOLY OD 3_5_2021

Za vedení ZŠ Vladimír Blažek, zástupce ředitele

24. 4. 2021

VÝTVARNÉ A FOTOGRAFICKÉ SOUTĚŽE 2021

VÝSLEDKY soutěží:

1/ V celostátní fotografické soutěži " HOKUSFOKUS " - byli naši žáci MILOSLAV KOŠEK a FILIP VYSUŠIL úspěšní v kategorii INSPIRACE MÍSTA.

Získali 3. a 5. MÍSTO z téměř 600 fotografií od 120 účastníků.

Výstava nejlépe ohodnocených snímků je přístupná v budově Klenotnice v Nové Pace.

KATEGORIE - fotografie

2/ V celostátní výtvarné soutěži " /NE/ BEZPEČNÝ SVĚT CHEMIE " se žákyně  ANTONIE ŠEBKOVÁ umístila na 2. místě. / z 68 škol 251 žáků /

26. 3. 2021

Vážení rodiče,

kolegyně ze ZŠ Jabloňová Liberec pořádá letní sportovní příměstský tábor. Více informací v textu níže a na přiloženém plakátu.

Nevíte, jak své ratolesti zabavit o letních prázdninách? Chcete dětem vynahradit rok na distanční výuce bez tělocviku? Nebo si chcete od dětí na chvilku odpočinout?

Přihlaste své děti na Sportovní příměstský tábor v Liberci! Čeká nás 5 dní plných sportu a zábavy! Děti si vyzkouší 20 tradičních i netradičních sportů a navštíví je profesionální sportovec. Zkrátka užijeme si týden plný radosti z pohybu, zábavy her a soutěží!