Skutečné jméno:

ejozovaatzs-aloisinavysina.cz

Nadcházející akce třídy

26. 11. 2021

V úterý 9.11.2021 k nám do školy v rámci projektu Zapomenutá řemesla přišel ing. M Kudrna, který je ředitelem Střední školy hospodářské ve Frýdlantě. Se svojí asistentkou nám představil řemeslo, které bylo vždy velmi vážené. Je to pekař. Nejprve jsme se dozvěděli něco z historie – první zmínka o pekařích pochází z Kosmovy kroniky, kde jsou pekaři zmiňováni jako dvorní řemeslníci už v 11. století, první pekařský cech vznikl v Netolicích ve 14. století.

5. 11. 2021

Po dlouhé odmlce, kdy se školní sportovní turnaje nekonaly, se po 2 letech konečně opět naplno rozjela školní postupová soutěž ve florbale. Naši školu čekal jako první turnaj chlapců z 8.-9. tříd, který se konal na ZŠ Dobiášova v Liberci 4.11. Jednalo se o okrskové kolo, turnaj 4 škol, ze kterého pouze vítěz postoupil dále do okresního finále. A naši kluci hráli výborně, všichni zaslouží velkou pochvalu a poděkování za výborný, bojovný a hlavně týmový výkon. Zaslouženě v turnaji zvítězili, když za sebou nechali 2. ZŠ Dobiášova, 3. ZŠ Vrchlického a 4. ZŠ TGM Hrádek.

30. 10. 2021

VÝTVARNÉ A FOTOGRAFICKÉ SOUTĚŽE 2021/22

VÝSLEDKY soutěží:

1/ V celostátní fotografické soutěži " HOKUSFOKUS " - byli naši žáci MILOSLAV KOŠEK a FILIP VYSUŠIL úspěšní v kategorii INSPIRACE MÍSTA.

Získali 3. a 5. MÍSTO z téměř 600 fotografií od 120 účastníků.

Výstava nejlépe ohodnocených snímků je přístupná v budově Klenotnice v Nové Pace.

KATEGORIE - fotografie