13. 5. 2021

Vážení rodiče, žáci a žákyně.
Od 17.5.2021 se konečně vracíme k běžnému provozu školy a všichni žáci se tak opět vzdělávají prezenčně. Výuka bude probíhat dle standardního rozvrhu. Každé pondělí s příchodem žáka do školy proběhne jeho samotestování. Odběr je z přední části nosu pod dohledem pedagogického pracovníka. Žáci mají povinnost nosit roušky po celou dobu pobytu ve škole.
Provoz školní družiny: Ranní družina je od 6:00 do 7:35, příchod dětí do 7:15.

13. 5. 2021

Vážení rodiče, žáci a strávníci naší školy!  Prosím, zkontrolujte finanční zálohy na kartě strávníka.

Od 17.5.2021 bude strava automaticky přihlášena pro  všechny strávníky platící převodem. Pokud se nechcete stravovat ve školní jídelně v měsíci květnu a červnu 2021, prosím odhlašte stravu. Děkuji Fialová, vedoucí školní jídelny

30. 4. 2021

Vážení rodiče, vážení žáci a žákyně.

Na základě rozhodnutí vlády a MZ, je od 3.5. umožněn rotační způsob výuky i žáků 2. stupně. V příloze najdete základní informace k organizaci výuky. V případě dotazů volejte na telef.číslo uvedené ve zprávě, od pondělí se můžete obracet i  na třídní učitele.

PROVOZ ŠKOLY OD 3_5_2021

Za vedení ZŠ Vladimír Blažek, zástupce ředitele

24. 4. 2021

VÝTVARNÉ A FOTOGRAFICKÉ SOUTĚŽE 2021

VÝSLEDKY soutěží:

1/ V celostátní fotografické soutěži " HOKUSFOKUS " - byli naši žáci MILOSLAV KOŠEK a FILIP VYSUŠIL úspěšní v kategorii INSPIRACE MÍSTA.

Získali 3. a 5. MÍSTO z téměř 600 fotografií od 120 účastníků.

Výstava nejlépe ohodnocených snímků je přístupná v budově Klenotnice v Nové Pace.

KATEGORIE - fotografie

2/ V celostátní výtvarné soutěži " /NE/ BEZPEČNÝ SVĚT CHEMIE " se žákyně  ANTONIE ŠEBKOVÁ umístila na 2. místě. / z 68 škol 251 žáků /