Nadcházející akce třídy

12. 11. 2018

VÝTVARNÉ A FOTOGRAFICKÉ SOUTĚŽE 2018/19

1/ Celostátní výtvarná soutěž - " KOMIKS - vyprávění pamětníka 2. sv. války", uzávěrka soutěže 14.1.2019

www.malach-centrum.cz

2/ Celostátní technická soutěž - " BATERKOŽROUT ", uzávěrka soutěže 31.1.2019

www.recyklohrani.cz

8. 11. 2018

7. listopadu 2018 navštívili žáci a žákyně 7.A a 8.B  v doprovodu svých třídních učitelek večerní představení hry Zamilovaný Shakespeare v Divadle FXŠaldy. Příběh ze života světoznámého dramatika děti velmi zaujal.  Kombinací

klasické divadelní hry a moderních dramatických postupů jim nenásilně osvětlil možné okolnosti vzniku tragédie Romeo a Julie. Podobnou návštěvu večerního představení budeme určitě opakovat.

12. 10. 2018

Náš poslední den na ostrovech jsme strávili v Londýně. Prohlédli jsme si ho z lodě cestou po Temži i z výšky 130m z Londýnského Oka. Prošli jsme se parky i rušnými ulicemi. Dokoupili jsme poslední dárky a vyzkoušeli si orientaci v metru. Nikdo nezabloudil a tak všichni míříme  v     pořádku domů. Doverským útesům jsme slíbili, že se určitě vrátíme.

Žáci ZŠ AV, Lenka K., Lenka Č. a Věra K.

10. 10. 2018

Další zprávy z Anglie.
Dnes jsme všichni úspěšně zakončili třídenní intenzivní studium jazyka, kulturních zvyklostí a historie Velké Británie. Po rušném Brightonu nás čekalo slunečné odpoledne na křídových útesech. V podvečer jsme si prohlédli naše "domovské město" Eastbourne, už se těšíme na zítřek do Londýna. Přikládáme pár reportážních fotografií.

Žáci ZŠ AV, paní učitelky Lenka.K., Lenka Č. a Věra K.