Skutečné jméno:

5. 5. 2019

VÝTVARNÉ A FOTOGRAFICKÉ SOUTĚŽE 2018/19

VÝSLEDKY soutěží:

V celostátní výtvarné soutěži " /NE/ BEZPEČNÝ SVĚT CHEMIE " se žákyně  ANTONIE ŠEBKOVÁ umístila na 2. místě.

22.5.2019 převezme ocenění  v POSLANECKÉ SNĚMOVNĚ v rámci národní konference " Bezpečnost a ochrana zdraví ve školství ČR "

Květnové VV a FOTOGRAFICKÉ SOUTĚŽE:

1/ Celostátní výtvarná soutěž - " O NEJZDAŘILEJŠÍ PEXESO ", uzávěrka soutěže 24.5.2019

8. 4. 2019

V měsíci dubnu se každoročně koná mnoho fotbalových turnajů pro různé věkové kategorie. Pro ty nejstarší chlapce z 8.-9. tříd je organizována postupová soutěz v minifotbalu, což je fotbal na polovičním hřišti s velkými fotbalovými branami a s počtem 6+1 hráčů na hřišti. Naši fotbalisté odehráli turnaj v základní skupině na ZŠ Barvířské 4.4.

1. 4. 2019

VÝTVARNÉ A FOTOGRAFICKÉ SOUTĚŽE 2018/19

www.szu.cz

2/ Celostátní výtvarná soutěž - " ODĚV A TEXTIL, LIBEREC 2019 ", uzávěrka soutěže 31.5.2019

www.odevatextil-liberec.cz

3/ Celostátní fotografická soutěž - " SOUTĚŽNÍ TÉMATA ", uzávěrka soutěže po měsících

1. 4. 2019

Přestože bylo dnes "apríla", sešli jsme se ráno všichni před libereckou radnicí. Odtud jsme se vydali                        k podzemnímu protiatomovému krytu, kde na nás už čekal pan průvodce. Během více než hodinové prohlídky jsme se dozvěděli např. to, že se zde původně v roce 1939 začal budovat silniční tunel, který měl vést pod Sokolovským náměstím, že se během války stavba změnila na protiletecký kryt a v 50. letech pak na protiatomový kryt civilní obrany.