7.C

kvrbenskaatzs-aloisinavysina.cz

26. 3. 2021

Vážení rodiče,

kolegyně ze ZŠ Jabloňová Liberec pořádá letní sportovní příměstský tábor. Více informací v textu níže a na přiloženém plakátu.

Nevíte, jak své ratolesti zabavit o letních prázdninách? Chcete dětem vynahradit rok na distanční výuce bez tělocviku? Nebo si chcete od dětí na chvilku odpočinout?

Přihlaste své děti na Sportovní příměstský tábor v Liberci! Čeká nás 5 dní plných sportu a zábavy! Děti si vyzkouší 20 tradičních i netradičních sportů a navštíví je profesionální sportovec. Zkrátka užijeme si týden plný radosti z pohybu, zábavy her a soutěží!

1. 3. 2021

Vážení rodiče a strávníci,

1.3.2021 je poslední den, kdy školní jídelna vaří. Stravné žáků 1. a 2. tříd je automaticky zrušeno od 1.3.2021.

Od 2.3.2021 školní jídelna, Aloisina výšina, Liberec NEVAŘÍ. Stravné všech strávníků odhlášeno do konce měsíce března 2021. Přeplatky stravného se převádí na další měsíc. Veškeré dotazy na stravování na tel. čísle:

482 751 131, vedoucí školní jídelny Fialová Ladislava. Děkujeme za pochopení