Skutečné jméno:

ejozovaatzs-aloisinavysina.cz

26. 2. 2021

Vážení rodiče.
Vzhledem k nepříznivému vývoji situace vydalo Ministerstvo zdravotnictví mimořádná opatření. Dovolujeme si vás tedy požádat o ohleduplnost a zodpovědnost při jejich dodržování (více najdete zde: OPATŘENÍ MZ)
Současně prosíme o pečlivé sledování zdravotního stavu vašich dětí. V případě, že se objeví jakékoliv změny od normálního stavu, neposílejte je do školy a obraťte se na svého dětského lékaře.
Děkujeme.
Vladimír Blažek, zástupce ředitele ZŠ

4. 1. 2021

Vážení rodiče a strávníci, z důvodu většího zájmu o výdej stravy pro žáky s distanční výukou, jsme umožnili ve dnech čtvrtek 7.1.2021 a pátek 8.1.2021 výběr ze dvou jídel. Výdej stravy pro přihlášené žáky s distanční výukou je od 11.15 hod do 11.45 hod do vlastních jídlonosičů. Fialová Ladislava / vedoucí stravování/

4. 1. 2021

VÝTVARNÉ A FOTOGRAFICKÉ SOUTĚŽE 2021

VÝSLEDKY soutěží:

1/ V celostátní fotografické soutěži " HOKUSFOKUS " - byli naši žáci MILOSLAV KOŠEK a FILIP VYSUŠIL úspěšní v kategorii INSPIRACE MÍSTA.

Získali 3. a 5. MÍSTO z téměř 600 fotografií od 120 účastníků.

Výstava nejlépe ohodnocených snímků je přístupná v budově Klenotnice v Nové Pace.