Skutečné jméno:

30. 10. 2021

VÝTVARNÉ A FOTOGRAFICKÉ SOUTĚŽE 2021/22

VÝSLEDKY soutěží:

1/ V celostátní fotografické soutěži " HOKUSFOKUS " - byli naši žáci MILOSLAV KOŠEK a FILIP VYSUŠIL úspěšní v kategorii INSPIRACE MÍSTA.

Získali 3. a 5. MÍSTO z téměř 600 fotografií od 120 účastníků.

Výstava nejlépe ohodnocených snímků je přístupná v budově Klenotnice v Nové Pace.

KATEGORIE - fotografie

30. 10. 2021

V úterý 26. 10. 2021 proběhl první (a doufejme, že ne poslední) projektový den v tomto školním roce. Někteří se věnovali svým projektům ve škole, jiní vyrazili ven do přírody. Třída 7. A poznávala Liberecko prostřednictvím regionálních pověstí. Žáci pracovali s texty pověstí z knížky F. Patočky Čerti na Ještědu. Věnovali se nejen literárním textům pověstí, ale také vyhledávali informace o místech, v nichž se pověsti odehrávají, jak tato místa vypadají dnes, co zajímavého je zde možné vidět. Ze získaných informací vytvořili zajímavé plakáty. Výsledky práce pak společně prezentovali.

19. 10. 2021

V době podzimních prázdnin, t.j. středa 27.10 a pátek 29.10.2021 bude naše školní jídelna vařit. Prosím, kdo by měl zájem o stravování v tomto období,  je třeba se přihlásit dva dny předem na stránkách STRAVA.CZ.

Oběd je bez polévky a výdej bude probíhat od 11.30 hod do 12.30 hod.  Děkuji vedoucí stravování  Fialová L.