Skutečné jméno:

10. 2. 2020

VÝTVARNÉ A FOTOGRAFICKÉ SOUTĚŽE 2020

VÝSLEDKY soutěží:

V celostátní výtvarné soutěži " /NE/ BEZPEČNÝ SVĚT CHEMIE " se žákyně  ANTONIE ŠEBKOVÁ umístila na 2. místě. / z 68 škol 251 žáků /

22.5.2019 převzala ocenění  v POSLANECKÉ SNĚMOVNĚ v rámci národní konference " Bezpečnost a ochrana zdraví ve školství ČR "

Únorové VV a FOTOGRAFICKÉ SOUTĚŽE:

1/ Celostátní výtvarná soutěž - " ANIMAG 2019/20 ", uzávěrka soutěže 31.3.2020

3. 2. 2020

Ve čtvrtek 30.1. jsme jako první diváci mohli v Šaldově divadle zhlédnout představení  Vražda v Orient-expresu. Zúčastnili jsme se totiž generální zkoušky. V tomto známém detektivním příběhu A. Christie se snaží detektiv H. Poirot vypátrat, kdo je pachatelem neobvyklé vraždy amerického milionáře a jaký byl její motiv. Během napínavého příběhu jsme se snažili odhadnout, kdo by tím pachatelem mohl být, a o přestávce si to vzájemně sdělovali. Nakonec jsme zjistili, že jsme pravdu měli tak trochu všichni.

29. 1. 2020

V úterý 28.1. 2020 jsme se v rámci ateliéru VOHRYZEK v Oblastní galerii Liberec seznamovali s různými výtvarnými styly. Měli jsme možnost poznat různé autory a různé výtvarné směry. Během návštěvy jsme prošli všemi kouty galerie. Galerie nás zaujala svou pestrostí,  strávili jsme zde příjemné odpoledne.

Tomáš Stodůlka, 8.B

29. 1. 2020

28.ledna 2020 proběhlo školní kolo olympiády v Aj.

Zúčastnilo se 25 žáků II. stupně.

V kategorii 6. a 7. roč.

1. místo Primas Elea - 7.B

2. místo Jurčenko Jiří  - 7.C

3. místo  Holíková Adéla - 6.A - a Hudec  Filip - 7.A

Kategorie 8.9. roč.

1. místo Škoda Věroslav - 9.A

2. místo Kredvik Tobias - 9.B

3. místo Urban Alex - 9.A

Děkujeme všem . kteří se zúčastnili. Blahopřejeme vítězům.

Vítězové nás budou reprezentovat v okresním kole 11.února.