Nadcházející akce třídy

20. 5. 2019

Ševče, drž se svého kopyta. Tak i na toto ustálené rčení přišla řeč v pátek 17.5., kdy k nám na besedu přišel švec. Nepříšel pouze jeden, ale hned dva - otec a syn Fadrhoncovi. Na začátku nás seznámili nejen s historií tohoto řemesla, ale i s historií obouvání vůbec. Nejstarší boty měl zřejmě Őtzi, jehož mumie pochází z mladší doby kamenné a který zahynul při přechodu Alp.

16. 5. 2019

10. května jsme se opět vypravili společně do divadla. Tentokrát jsme vybrali dernieru divadelní adaptace románu Marka Haddona Podivný případ se psem. Představení nás nadchlo a příběh autistického chlapce v podání Tomáše Váhaly  nás dojal i donutil k zamyšlení.

Děkujeme tímto za skvělý zážitek.

7. 5. 2019

Dne 9.5.2019 navštíví žáci 7.A  IQlandii s lektorským programem na téma „Věda v kuchyni“. Sraz žáků bude v 8.50 před vchodem do IQlandie. Po skončení programu (cca v 11.00hod) se žáci vrátí s doprovodem do školy. Cena programu je celkem 60 Kč.

5. 5. 2019

VÝTVARNÉ A FOTOGRAFICKÉ SOUTĚŽE 2018/19

VÝSLEDKY soutěží:

V celostátní výtvarné soutěži " /NE/ BEZPEČNÝ SVĚT CHEMIE " se žákyně  ANTONIE ŠEBKOVÁ umístila na 2. místě.

22.5.2019 převezme ocenění  v POSLANECKÉ SNĚMOVNĚ v rámci národní konference " Bezpečnost a ochrana zdraví ve školství ČR "

Květnové VV a FOTOGRAFICKÉ SOUTĚŽE:

1/ Celostátní výtvarná soutěž - " O NEJZDAŘILEJŠÍ PEXESO ", uzávěrka soutěže 24.5.2019