Jste zde

Zpátky na začátek

7.A

Skutečné jméno: 
třídní učitel 7.A / 2.stupeň (D, Př, INF, TV), konzultační hodiny: úterý 8:55 - 9:40

msmrzatzs-aloisinavysina.cz

Aktuálně ve třídě

2. 1. 2022

VÝSLEDKY soutěží:

1/ V celostátní fotografické soutěži " HOKUSFOKUS " - byli naši žáci MILOSLAV KOŠEK a FILIP VYSUŠIL úspěšní v kategorii INSPIRACE MÍSTA.

Získali 3. a 5. MÍSTO z téměř 600 fotografií od 120 účastníků.

Výstava nejlépe ohodnocených snímků je přístupná v budově Klenotnice v Nové Pace. 

KATEGORIE - fotografie

2/ V celostátní výtvarné soutěži " /NE/ BEZPEČNÝ SVĚT CHEMIE " se žákyně  ANTONIE ŠEBKOVÁ umístila na 2. místě. / z 68 škol 251 žáků /

21. 12. 2021

 

V pondělí 20. 12. 2021 proběhl druhý projektový den v tomto školním roce. Třída 7. B poznávala Liberecko prostřednictvím regionálních pověstí. Žáci pracovali s texty pověstí z knížky F. Patočky Čerti na Ještědu. Věnovali se nejen literárním textům pověstí, ale také vyhledávali informace o místech, v nichž se pověsti odehrávají, jak tato místa vypadají dnes, co zajímavého je zde možné vidět. Ze získaných informací vytvořili zajímavé plakáty. Výsledky práce pak společně prezentovali. Možná, že někteří tu získali inspiraci pro výlety v době vánočních prázdnin. 

30. 10. 2021

V úterý 26. 10. 2021 proběhl první (a doufejme, že ne poslední) projektový den v tomto školním roce. Někteří se věnovali svým projektům ve škole, jiní vyrazili ven do přírody. Třída 7. A poznávala Liberecko prostřednictvím regionálních pověstí. Žáci pracovali s texty pověstí z knížky F. Patočky Čerti na Ještědu. Věnovali se nejen literárním textům pověstí, ale také vyhledávali informace o místech, v nichž se pověsti odehrávají, jak tato místa vypadají dnes, co zajímavého je zde možné vidět. Ze získaných informací vytvořili zajímavé plakáty. Výsledky práce pak společně prezentovali.

Stránky