6.C

11. 1. 2019

Od ledna 2019 dochází ke změně skladovacího místa pro sběr papíru. Prostor bude vyhrazen u tělocvičny ZŠ (zadní vchod, parkoviště). Termín viz Kalendář akcí.

M Michalová

8. 1. 2019

VÝTVARNÉ A FOTOGRAFICKÉ SOUTĚŽE 2018/19

1/ Celostátní výtvarná soutěž - " AUTOMOBIL SNŮ 2019", uzávěrka soutěže 28.2.2019

www.toyota.cz

2/ Celostátní technická soutěž - " BATERKOŽROUT ", uzávěrka soutěže 31.1.2019

www.recyklohrani.cz

3/ Celostátní výtvarná soutěž - " PŘÍRODA KOLEM NÁS ", uzávěrka soutěže 31.1.2019

www.nppodyji.cz

21. 11. 2018

V listopadovém kole sběru papíru nebyly dodrženy termíny pro sběr . Papír byl před školou mimo dobu umístění kontejneru. Od ledna proto zavedeme nový systém sběru. Pro skladování a odvoz papíru bude vyhrazen prostor u tělocvičny po příjezdové cestě kolem školního hřiště. Podrobné informace k průběhu lednového sběru papíru budou s předtihem oznámeny na stránkách školy,  případně prostřednictvím třídních učitelů.

Děkujeme za spolupráci.

garant sběru papíru M.Michalová

2. 11. 2018

Víte, kdo bloudí kostelem sv. Kříže v podobě černého psa a straší. Tak to je duch Christiana Platze z Ehrentalu, jednoho z nejznámějších přízraků Liberce. O něm a o dalších strašidlech se dozvěděli mnoho zajímavého žáci 6.C od pana Marka Řeháčka, kterého jsme si pozvali v tomto dušičkovém čase na besedu. Žákům ukázal fotografie míst, která jsou s tajemnými bytostmi spjata, například Šibeniční vrch, skálu Bručoun a Krejčík a doplnil je vyprávěním, které se k nim váže.