Jste zde

Zpátky na začátek

6.B

Skutečné jméno: 
třídní učitelka 6.B / 2. stupeň (AJ, NJ), konzultační hodiny: pondělí 9:50 - 10:35

msramkovaatzs-aloisinavysina.cz

Aktuálně ve třídě

21. 4. 2022

Zveme Vás na Sportovní příměstský tábor v Liberci. Čeká nás 5 dní plných sportu, pohybu a zábavy, sportovní návštěva a další doplňkový program. Více info a přihlášky na webu www.taborliberec.cz

24. 3. 2022

V úterý a ve čtvrtek jsme navštívili v rámci ateliéru Vohryzek nové expozice Severočeského muzea. Naše oko potěšila výstava unikátních papírových objektů Terezy Hradílkové, skleněné exponáty vytvořené v průběhu loňského XIV. mezinárodního sympozia v Novém Boru / jedná se o práce 44 umělců z České republiky a z 13 dalších zemí /. Poznali jsme fotografie J. Sudka z legendárního cyklu "Procházka po kouzelné zahrádce" nebo "Vzpomínky". Nakonec jsme si i rádi pohráli s interaktivními prvky libereckých řemesel. 

7. 3. 2022

ROBOTI z 8.B

V rámci pátečního projektového dne jsme tvořili roboty z papírových krabic. Výbornou inspirací pro nás byla úvodní prezentace Kuby a Tomáše. Uvědomili jsme si, co vše lze pojmem robot označit, kde všude už se používá a co všechno už zastane. Ve školní dílně jsme pak z kartonových krabic vytvořili tělo robota, které jsme doplnili nejrůznějšími doplňky z plastu, kovu, látky a podobně. Roboti se nám opravdu povedli a ozdobili naši třídu.

2. 3. 2022

V pátek u nás ve škole proběhl projektový den. Žáci v jednotlivých třídách prošli různými tématy. 

Zde několik reflexí:

Stránky