Skutečné jméno:
třídní učitelka 6.A, výchovný poradce ZŠ

lpolakovaatzs-aloisinavysina.cz

11. 1. 2019

Od ledna 2019 dochází ke změně skladovacího místa pro sběr papíru. Prostor bude vyhrazen u tělocvičny ZŠ (zadní vchod, parkoviště). Termín viz Kalendář akcí.

M Michalová

8. 1. 2019

VÝTVARNÉ A FOTOGRAFICKÉ SOUTĚŽE 2018/19

1/ Celostátní výtvarná soutěž - " AUTOMOBIL SNŮ 2019", uzávěrka soutěže 28.2.2019

www.toyota.cz

2/ Celostátní technická soutěž - " BATERKOŽROUT ", uzávěrka soutěže 31.1.2019

www.recyklohrani.cz

3/ Celostátní výtvarná soutěž - " PŘÍRODA KOLEM NÁS ", uzávěrka soutěže 31.1.2019

www.nppodyji.cz

21. 11. 2018

V listopadovém kole sběru papíru nebyly dodrženy termíny pro sběr . Papír byl před školou mimo dobu umístění kontejneru. Od ledna proto zavedeme nový systém sběru. Pro skladování a odvoz papíru bude vyhrazen prostor u tělocvičny po příjezdové cestě kolem školního hřiště. Podrobné informace k průběhu lednového sběru papíru budou s předtihem oznámeny na stránkách školy,  případně prostřednictvím třídních učitelů.

Děkujeme za spolupráci.

garant sběru papíru M.Michalová

12. 10. 2018

Náš poslední den na ostrovech jsme strávili v Londýně. Prohlédli jsme si ho z lodě cestou po Temži i z výšky 130m z Londýnského Oka. Prošli jsme se parky i rušnými ulicemi. Dokoupili jsme poslední dárky a vyzkoušeli si orientaci v metru. Nikdo nezabloudil a tak všichni míříme  v     pořádku domů. Doverským útesům jsme slíbili, že se určitě vrátíme.

Žáci ZŠ AV, Lenka K., Lenka Č. a Věra K.