5.C

30. 4. 2021

Vážení rodiče, vážení žáci a žákyně.

Na základě rozhodnutí vlády a MZ, je od 3.5. umožněn rotační způsob výuky i žáků 2. stupně. V příloze najdete základní informace k organizaci výuky. V případě dotazů volejte na telef.číslo uvedené ve zprávě, od pondělí se můžete obracet i  na třídní učitele.

PROVOZ ŠKOLY OD 3_5_2021

Za vedení ZŠ Vladimír Blažek, zástupce ředitele

22. 4. 2021

Vážení rodiče.
Od 26.4.2021 pro žáky 1.-5.ročníku pokračuje organizace výuky stejně, jako v předešlých týdnech – rotačně a pro žáky 6.-9. ročníku pokračuje výuka distanční. Rozdělení tříd zůstává stejné, čas a místo příchodu žáků žáky 1.-5.tříd také. To znamená, že 26.4. přijdou do školy žáci 2.A, 2.B, 2.C, 3.A, 3.C, 4.C, 5.A a od 3.5. je vystřídají žáci 1.A, 1.B, 1.C, 3.B, 4.A, 4.B, 5.B a 5.C.

18. 4. 2021

Nabídka letního sportovního příměstského táboru
Vážení rodiče,
jako každý rok na naší škole pořádá Sportinline příměstské inline tábory. Jsou vhodné pro všechny děti ve věku 5* - 15 let. Navazuje na kroužek, který se uskutečňuje pravidelně v průběhu roku pod vedením pana P.Hlubučka. Tyto aktivity nejsou pořádány školou, proto bližší informace včetně termínů a přihlášek na http://registrace.sportinline.cz/?category=1&location=3&filter=Submit&do...

7. 4. 2021

Vážení rodiče,
na základě rozhodnutí vlády ČR, MŠMT a MZd se mění podmínky vzdělávání žáků 1. - 5. ročníků ZŠ. V příloze najdete organizační podmínky naší ZŠ pro návrat žáků do školy a rotační způsob výuky.

Příloha ke stažení: Organizační pokyny a informace

Galerie třídy