5.C

Nadcházející akce třídy

27. 2. 2019

Pro sběr papíru v březnu (viz kalendář akcí) připomínáme změnu sběrného místa u tělocvičny školy.

11. 1. 2019

Od ledna 2019 dochází ke změně skladovacího místa pro sběr papíru. Prostor bude vyhrazen u tělocvičny ZŠ (zadní vchod, parkoviště). Termín viz Kalendář akcí.

M Michalová

7. 12. 2018

V úterý 4. prosince 2018 se pěvecký sbor Výšinka zúčastnil svého prvního koncertu v tomto školním roce. Událost s názvem English Christmas Concert II "Ve světle svíček" se těšila velkému zájmu ze strany veřejnosti a přilákala do kostela svatého Antonína Velikého spoustu diváků.

21. 11. 2018

V listopadovém kole sběru papíru nebyly dodrženy termíny pro sběr . Papír byl před školou mimo dobu umístění kontejneru. Od ledna proto zavedeme nový systém sběru. Pro skladování a odvoz papíru bude vyhrazen prostor u tělocvičny po příjezdové cestě kolem školního hřiště. Podrobné informace k průběhu lednového sběru papíru budou s předtihem oznámeny na stránkách školy,  případně prostřednictvím třídních učitelů.

Děkujeme za spolupráci.

garant sběru papíru M.Michalová