5.C

Nadcházející akce třídy

10. 12. 2019

V měsících říjnu a listopadu se již tradičně rozjíždí celorepubliková postupová soutěž ve florbalu. V kategorii dívek 6.-7. tříd máme z loňského školního roku na co navazovat, když náš dívčí tým v uplynulém ročníku této soutěže získal bronzové medaile v republikovém finále v Mladé Boleslavi. V letošním školním roce máme za sebou zatím turnaj v základní skupině a okresní finále a oba tyto turnaje naše florbalistky s přehledem ovládly a zajistily si tak postup do krajského finále. Děvčatům patří velká gratulace!

14. 11. 2019

Základní škola Liberec, Aloisina výšina 642, příspěvková organizace
OZNÁMENÍ O ŘEDITELSKÉM VOLNU
Ve dnech:      16. – 20. prosince 2019

Důvod vyhlášení ředitelského volna:

4. 11. 2019

1. listopadu proběhla již tradiční akce připomínající tradice anglicky mluvících zemín -Halloweenská strašidelná chodba pro všechny žáky 1. stupně. Učitelky angličtiny ve spolupráci se žáky 9.B a 8.A uspořádali pro děti strašidelné dopoledne, jehož vyvrcholením byla procházka opravdu strašidelnou chodbou kolem svítících dýní, pod visícími pavouky, za doprovodu podivných zvuků.

Děkujeme tímto všem žákům, kteří nám s akcí pomohl,i a také všem dětem, které se zúčastnily.

Angličtinářky

18. 12. 2019

V úterý dne 7.1.2020 navštíví žáci 5. tříd zajímavý hodinový program na uvedené téma, které připravila Bc.Kateřina Trojanová - pracovnice KVK - pobočka Kunratická.