10. 12. 2019

V měsících říjnu a listopadu se již tradičně rozjíždí celorepubliková postupová soutěž ve florbalu. V kategorii dívek 6.-7. tříd máme z loňského školního roku na co navazovat, když náš dívčí tým v uplynulém ročníku této soutěže získal bronzové medaile v republikovém finále v Mladé Boleslavi. V letošním školním roce máme za sebou zatím turnaj v základní skupině a okresní finále a oba tyto turnaje naše florbalistky s přehledem ovládly a zajistily si tak postup do krajského finále. Děvčatům patří velká gratulace!

14. 11. 2019

Základní škola Liberec, Aloisina výšina 642, příspěvková organizace
OZNÁMENÍ O ŘEDITELSKÉM VOLNU
Ve dnech:      16. – 20. prosince 2019

Důvod vyhlášení ředitelského volna:

4. 11. 2019

1. listopadu proběhla již tradiční akce připomínající tradice anglicky mluvících zemín -Halloweenská strašidelná chodba pro všechny žáky 1. stupně. Učitelky angličtiny ve spolupráci se žáky 9.B a 8.A uspořádali pro děti strašidelné dopoledne, jehož vyvrcholením byla procházka opravdu strašidelnou chodbou kolem svítících dýní, pod visícími pavouky, za doprovodu podivných zvuků.

Děkujeme tímto všem žákům, kteří nám s akcí pomohl,i a také všem dětem, které se zúčastnily.

Angličtinářky

10. 12. 2019

Vážení rodiče, milé děti,

v době ředitelského volna, ve středu 18.12. a čtvrtek 19.12., organizuje škola sportovní soutěže pro naše žáky.

Ve středu se koná tradiční vánoční turnaj ve stolním tenise a ve čtvrtek sportovní turnaj pro příchozí v kolektovních sportech dle zájmu dětí. V obou případech je v 8:30 prezentace v tělocvičně ZŠ a v 9:00 zahájení turnaje.

Více informací na nástěnkách ve vašich třídách nebo u p. uč. M. Huška nebo zást. ředitele V. Blažka.