Nadcházející akce třídy

29. 3. 2020

Vážení rodiče, milí žáci a žákyně.

24. 3. 2020

Vážení rodiče,

nakladatelství WattsEnglish, jehož hlavním metodikem je Steve Watts – oblíbený po celém světě díky zábavně naučnému kanálu na YouTube Wow! English TV, zpřístupňuje na 30 dní zdarma interaktivní videa. Pokud máte zájem se s dětmi zaregistrovat, návod najdete v přiloženém letáčku. Steve přirozeně děti motivuje ke komunikaci v anglickém jazyce.

Věra Kadlecová

17. 3. 2020

Zpřísněná opatření o pohybu osob

Žádáme rodiče, aby respektovali nařízení Vlády ČR o omezení pohybu osob. Není možné vydávat učebnice a výukové materiály !!! Škola bude uzavřená, nutné návštěvy budou vpuštěny do školy jedině po předešlé dohodě a s rouškou.
Vydávání potvrzení o OČR budeme na základě žádosti zasílat i nadále elektronicky. V případě, že to nebude možné, žadatel se spojí se školou buď emailem nebo telefonicky od 8.00 do 10.00 hodin a domluví termín vystavení.

Děkujeme za pochopení.

17. 3. 2020

Děti, ve svých elektronických ŽK máte zadání 2. DÚ na úterý 17. 3.