Skutečné jméno:

jmartinkovaatzs-aloisinavysina.cz

Nadcházející akce třídy

21. 12. 2021

V průběhu prosince navštívili žáci pátých tříd ZŠ Aloisina výšina Městské středisko ekologické výchovy při ZOO Liberec – Diviznu. Čekal na ně více než tříhodinový výukový program „Zvířata v ohrožení“. Během něho poznali různé biomy, dokázali je charakterizovat včetně příkladů zvířat, která v nich žijí.
Uvědomili si důležitost jejich přirozeného prostředí a současně přemýšleli nad příčinami a důsledky ohrožení. Na závěr si při samotné prohlídce vybraných zvířat uvědomili, jakou důležitou roli hrají právě zoologické zahrady při
ochraně ohrožených druhů.

3. 12. 2021

Dnes naší skolou procházel Mikuláš s andělem a čerty v zádech. Žádné zlobivé žáky nenašli a tak pytle zůstaly prázdné. Děti si vykoledovaly sladkou odměnu.

26. 11. 2021

V pátek dne 19. listopadu navštívili žáci pátých ročníků KVK - pobočku Kunratická.

19. 10. 2021

V době podzimních prázdnin, t.j. středa 27.10 a pátek 29.10.2021 bude naše školní jídelna vařit. Prosím, kdo by měl zájem o stravování v tomto období,  je třeba se přihlásit dva dny předem na stránkách STRAVA.CZ.

Oběd je bez polévky a výdej bude probíhat od 11.30 hod do 12.30 hod.  Děkuji vedoucí stravování  Fialová L.