29. 3. 2020

Vážení rodiče, milí žáci a žákyně.

29. 3. 2020

Dobrý den,

děkuji za doplnění cvičení v pracovním sešitě a prosím o vypracování projektu a vyplnění testu Unit 3.

Jsou zadány v el. ž. v části výuka. Jaou k dú přiloženy jako přílohy. Stáhněte je prosím a vypracované zašlete na můj e- mail. lcernaatzs-aloisinavysina.cz.

Děkuji a přeji hodně trpělivosti.

P.S. S jakýmikoliv problémy kolem Aj se na mě určitě obraťte.

Zdravím L. Černá

23. 3. 2020

Dobrý den, na el. žk. jsem minulý týden zadala úkoly k  opakování učiva.Neboť někdo zprávu neobdržel, zveřejňuji ji takto: kdo si aktivoval on line pracovní sešit, nechť si projde v tomto období všechna cvičení včetně poslechových v Unit 1 - Unit 3. Kdo si sešit neaktivoval, si projde v papírovém sešitě všechna cvičení Unit 1 - 3 včetně poslechových/ využije CD/.

30.3. umístím na Web test, který bude shrnovat látku, kterou si nyní opakujete. Ten mi děti vyplní a přes můj e-mail pošlou. Z něho obdrží známku.

17. 3. 2020

Zpřísněná opatření o pohybu osob

Žádáme rodiče, aby respektovali nařízení Vlády ČR o omezení pohybu osob. Není možné vydávat učebnice a výukové materiály !!! Škola bude uzavřená, nutné návštěvy budou vpuštěny do školy jedině po předešlé dohodě a s rouškou.
Vydávání potvrzení o OČR budeme na základě žádosti zasílat i nadále elektronicky. V případě, že to nebude možné, žadatel se spojí se školou buď emailem nebo telefonicky od 8.00 do 10.00 hodin a domluví termín vystavení.

Děkujeme za pochopení.