13. 6. 2019

Aloisina výšina 642, 460 15 Liberec 15
_________________________________________________________________

OZNÁMENÍ ŠKOLNÍ JÍDELNY

Vážení rodiče a strávníci naší školní jídelny, oznamujeme Vám následující změny pro školní rok 2019/2020:

• Změna čísla účtu pro platby za obědy
  • Změna ceny stravného

Od nového školního roku 2019/2020 (tj. od srpnové platby) poukazujte platby za obědy na nové číslo účtu:       7663392/0800

28. 5. 2019

Ve dnech 23.-24. května se konala tradiční sportovně-vědomostní soutěž libereckých ZŠ Dobi cup 2019 a naše škola jako každý rok nechyběla mezi účastníky.

Soutěžilo se v mnoha disciplínách. Nejmenší děti z 1.-3. tříd běhaly člunkový běh, skákaly do dálky a luštily sudoku. Pro 4.-5. třídu byl připraven turnaj ve vybíjené. Druhostupňové děti se utkaly ve florbalovém turnaji, vědomostním testu a sudoku. Z každého ročníku 1 dítě potom běželo štafetový běh. Byly připraveny i soutěže pro učitele, volejbalový debl a střelba na florbalovou branku.

1. 5. 2019

Ve středu 24.4. se vybraní sportovci z naší školy zúčastnili tradiční atletické soutěže pro děti z 1. stupně ZŠ. Na děti kromě velkého atletického stadionu čekalo také sychravé aprílové počasí, když soutěž začínala za velkého větru a teploty 7°C a končila už s jasnější oblohou a příjemnější teplotou. Počasí se dost pravděpodobně podepsalo na počtu zúčastněných škol, v minulých ročnících se této pěkné atletické soutěže účastnilo více než 6 škol z celého okresu Liberec.

19. 3. 2019

Pěkného florbalového úspěchu se podařilo v minulém týdnu dosáhnout chlapcům ze 4.-5. tříd. Ve středu 13.3. naši florbalisté nejdříve sehráli turnaj v základní skupině na ZŠ Dobiášova, odkud vítěz postupoval dále do okresního finále. Kromě domácí ZŠ Dobiášova si kluci zahráli ještě proti ZŠ Broumovské a oba zápasy poměrně s přehledem vyhráli.