Nadcházející akce třídy

19. 3. 2019

Pěkného florbalového úspěchu se podařilo v minulém týdnu dosáhnout chlapcům ze 4.-5. tříd. Ve středu 13.3. naši florbalisté nejdříve sehráli turnaj v základní skupině na ZŠ Dobiášova, odkud vítěz postupoval dále do okresního finále. Kromě domácí ZŠ Dobiášova si kluci zahráli ještě proti ZŠ Broumovské a oba zápasy poměrně s přehledem vyhráli.

27. 2. 2019

Pro sběr papíru v březnu (viz kalendář akcí) připomínáme změnu sběrného místa u tělocvičny školy.

11. 1. 2019

Od ledna 2019 dochází ke změně skladovacího místa pro sběr papíru. Prostor bude vyhrazen u tělocvičny ZŠ (zadní vchod, parkoviště). Termín viz Kalendář akcí.

M Michalová

21. 11. 2018

V listopadovém kole sběru papíru nebyly dodrženy termíny pro sběr . Papír byl před školou mimo dobu umístění kontejneru. Od ledna proto zavedeme nový systém sběru. Pro skladování a odvoz papíru bude vyhrazen prostor u tělocvičny po příjezdové cestě kolem školního hřiště. Podrobné informace k průběhu lednového sběru papíru budou s předtihem oznámeny na stránkách školy,  případně prostřednictvím třídních učitelů.

Děkujeme za spolupráci.

garant sběru papíru M.Michalová