Nadcházející akce třídy

19. 3. 2019

Pěkného florbalového úspěchu se podařilo v minulém týdnu dosáhnout chlapcům ze 4.-5. tříd. Ve středu 13.3. naši florbalisté nejdříve sehráli turnaj v základní skupině na ZŠ Dobiášova, odkud vítěz postupoval dále do okresního finále. Kromě domácí ZŠ Dobiášova si kluci zahráli ještě proti ZŠ Broumovské a oba zápasy poměrně s přehledem vyhráli.

27. 2. 2019

Pro sběr papíru v březnu (viz kalendář akcí) připomínáme změnu sběrného místa u tělocvičny školy.

20. 2. 2019

Pravěk

V rámci výuky vlastivědné látky PRAVĚK se na chvíli z žáků 4.A stali sochaři-umělci, kteří si zkusili vymodelovat největší nález této doby, a to Věstonickou Venuši. Před samotnou prací si ze všech dostupných zdrojů zjistili o této vzácné sošce nahé ženy všechny zajímavosti a fakta. S výsledkem práce žáků se s vámi rádi podělíme….   (naleznete v příloze).

Jana Martínková

11. 1. 2019

Od ledna 2019 dochází ke změně skladovacího místa pro sběr papíru. Prostor bude vyhrazen u tělocvičny ZŠ (zadní vchod, parkoviště). Termín viz Kalendář akcí.

M Michalová