14. 11. 2019

Základní škola Liberec, Aloisina výšina 642, příspěvková organizace
OZNÁMENÍ O ŘEDITELSKÉM VOLNU
Ve dnech:      16. – 20. prosince 2019

Důvod vyhlášení ředitelského volna:

4. 11. 2019

1. listopadu proběhla již tradiční akce připomínající tradice anglicky mluvících zemín -Halloweenská strašidelná chodba pro všechny žáky 1. stupně. Učitelky angličtiny ve spolupráci se žáky 9.B a 8.A uspořádali pro děti strašidelné dopoledne, jehož vyvrcholením byla procházka opravdu strašidelnou chodbou kolem svítících dýní, pod visícími pavouky, za doprovodu podivných zvuků.

Děkujeme tímto všem žákům, kteří nám s akcí pomohl,i a také všem dětem, které se zúčastnily.

Angličtinářky

10. 12. 2019

Vážení rodiče, milé děti,

v době ředitelského volna, ve středu 18.12. a čtvrtek 19.12., organizuje škola sportovní soutěže pro naše žáky.

Ve středu se koná tradiční vánoční turnaj ve stolním tenise a ve čtvrtek sportovní turnaj pro příchozí v kolektovních sportech dle zájmu dětí. V obou případech je v 8:30 prezentace v tělocvičně ZŠ a v 9:00 zahájení turnaje.

Více informací na nástěnkách ve vašich třídách nebo u p. uč. M. Huška nebo zást. ředitele V. Blažka.

4. 11. 2019

Vážení rodiče,
dovolujeme si Vám oznámit, že se naše škola připojuje ke stávce, kterou vyhlásil Českomoravský odborový svaz pracovníků školství na středu 6.11.2019.
Důležité informace k provozu školy a stravování najdete v těchto odkazech:
I.stupeň
II.stupeň