20. 3. 2020

Dobrý den vážení rodiče,

vzhledem k tomu, že mi pár z vás psalo, že mají práci již hotovou. Přikládám dobrovolné úkoly na dnešní den (20.3.).

Matematika - pracovní list na opakování násobilky a sčítání do 100

-  příklady na sčítání a odčítání do 1000

Český jazyk - procvičování vyjmenovaných slov po B

17. 3. 2020

Zpřísněná opatření o pohybu osob

Žádáme rodiče, aby respektovali nařízení Vlády ČR o omezení pohybu osob. Není možné vydávat učebnice a výukové materiály !!! Škola bude uzavřená, nutné návštěvy budou vpuštěny do školy jedině po předešlé dohodě a s rouškou.
Vydávání potvrzení o OČR budeme na základě žádosti zasílat i nadále elektronicky. V případě, že to nebude možné, žadatel se spojí se školou buď emailem nebo telefonicky od 8.00 do 10.00 hodin a domluví termín vystavení.

Děkujeme za pochopení.

Vážení rodiče,

vzhledem k tomu, že budeme pracovat nejen s učebnicemi, ale i s různými on-line servery, zde vám na ně pošlu odkazy.

1) Školákov

Někteří z vás ho jistě znají. Jsou zde různá cvičení z matematiky a českého jazyka. Cvičení jsou se zpětnou vazbou.

2) Scio

Dobrý den,

přidávám slíbený odkaz na učebnice.

Odkaz na on-line učebnice. Po otevření stránky klikněte na spustit on-line učebnice. Otevře se vám program, kde děti zaregistrujete a v katalogu vyberete následující tituly. Při kliknutí na titul vždy zaškrtněte vyzkoušet ne zakoupit.

1) Český jazyk 3

2) Já a můj svět 3