2.C

Základní škola Liberec, Aloisina výšina 642, příspěvková organizace
OZNÁMENÍ O ŘEDITELSKÉM VOLNU
Ve dnech:      16. – 20. prosince 2019

Důvod vyhlášení ředitelského volna:

4. 11. 2019

1. listopadu proběhla již tradiční akce připomínající tradice anglicky mluvících zemín -Halloweenská strašidelná chodba pro všechny žáky 1. stupně. Učitelky angličtiny ve spolupráci se žáky 9.B a 8.A uspořádali pro děti strašidelné dopoledne, jehož vyvrcholením byla procházka opravdu strašidelnou chodbou kolem svítících dýní, pod visícími pavouky, za doprovodu podivných zvuků.

Děkujeme tímto všem žákům, kteří nám s akcí pomohl,i a také všem dětem, které se zúčastnily.

Angličtinářky

10. 2. 2020

Ve středu 12.2.2020 naši školu navštíví hudební duo Varáci a přiveze bohatý program pro děti pvního i druhého stupně. Žáci se mohou těšit na interaktivní a poutavá představení různých hudebních žánrů.

4. 11. 2019

Vážení rodiče,
dovolujeme si Vám oznámit, že se naše škola připojuje ke stávce, kterou vyhlásil Českomoravský odborový svaz pracovníků školství na středu 6.11.2019.
Důležité informace k provozu školy a stravování najdete v těchto odkazech:
I.stupeň
II.stupeň