Skutečné jméno:

lkandlovaatzs-aloisinavysina.cz

7. 4. 2021

Vážení rodiče,
na základě rozhodnutí vlády ČR, MŠMT a MZd se mění podmínky vzdělávání žáků 1. - 5. ročníků ZŠ. V příloze najdete organizační podmínky naší ZŠ pro návrat žáků do školy a rotační způsob výuky.

Příloha ke stažení: Organizační pokyny a informace

26. 3. 2021

Vážení rodiče,

kolegyně ze ZŠ Jabloňová Liberec pořádá letní sportovní příměstský tábor. Více informací v textu níže a na přiloženém plakátu.

Nevíte, jak své ratolesti zabavit o letních prázdninách? Chcete dětem vynahradit rok na distanční výuce bez tělocviku? Nebo si chcete od dětí na chvilku odpočinout?

Přihlaste své děti na Sportovní příměstský tábor v Liberci! Čeká nás 5 dní plných sportu a zábavy! Děti si vyzkouší 20 tradičních i netradičních sportů a navštíví je profesionální sportovec. Zkrátka užijeme si týden plný radosti z pohybu, zábavy her a soutěží!

22. 3. 2021

Vážení rodiče.

Stejně jako v minulém škoním roce vám budeme vracet v finanční prostředky za zájmové útvary. Žádost lze zaslat do 31.3.2021 na mailovou adresu smalinovaatzs-aloisinavysina.cz. Finanční prostředky se vrací v plné výši.

V příloze naleznete žádost o navrácení s potřebnými údaji.

ŽÁDOST