Nadcházející akce třídy

Základní škola Liberec, Aloisina výšina 642, příspěvková organizace
OZNÁMENÍ O ŘEDITELSKÉM VOLNU
Ve dnech:      16. – 20. prosince 2019

Důvod vyhlášení ředitelského volna:

4. 11. 2019

1. listopadu proběhla již tradiční akce připomínající tradice anglicky mluvících zemín -Halloweenská strašidelná chodba pro všechny žáky 1. stupně. Učitelky angličtiny ve spolupráci se žáky 9.B a 8.A uspořádali pro děti strašidelné dopoledne, jehož vyvrcholením byla procházka opravdu strašidelnou chodbou kolem svítících dýní, pod visícími pavouky, za doprovodu podivných zvuků.

Děkujeme tímto všem žákům, kteří nám s akcí pomohl,i a také všem dětem, které se zúčastnily.

Angličtinářky

3. 11. 2019

První projektový den 24. října 2019 prožili žáci 2. A v Dolánkách u Turnova v Domě přírody. V rámci celoročního projektu "Putování mezi stromy za vílami a skřítky" se zúčastnili výukového programu "Ze života stromů". Pomocí aktivit a her se učili rozlišovat jednotlivé druhy stromů vyskytujících se v Českém ráji. Zjišťovali, kde jednotlivé druhy rostou a jaké plody, kůru, listy (jehličí) mají. Prohlédli si stálou interaktivní expozici a na chvíli se ocitli v ráji přírody. Nechyběla ani podzimní barevná vycházka s poznáváním u řeky Jizery.

4. 11. 2019

Vážení rodiče,
dovolujeme si Vám oznámit, že se naše škola připojuje ke stávce, kterou vyhlásil Českomoravský odborový svaz pracovníků školství na středu 6.11.2019.
Důležité informace k provozu školy a stravování najdete v těchto odkazech:
I.stupeň
II.stupeň