1.C

17. 3. 2020

Zpřísněná opatření o pohybu osob

Žádáme rodiče, aby respektovali nařízení Vlády ČR o omezení pohybu osob. Není možné vydávat učebnice a výukové materiály !!! Škola bude uzavřená, nutné návštěvy budou vpuštěny do školy jedině po předešlé dohodě a s rouškou.
Vydávání potvrzení o OČR budeme na základě žádosti zasílat i nadále elektronicky. V případě, že to nebude možné, žadatel se spojí se školou buď emailem nebo telefonicky od 8.00 do 10.00 hodin a domluví termín vystavení.

Děkujeme za pochopení.

10. 3. 2020

Ministerstvo zdravotnictví vydalo mimořádné opatření z důvodu prudkého šíření koronaviru.

Zakazuje se s účinností ode dne 11. března 2020:
osobní přítomnost žáků a studentů na základním, středním a vyšším odborném vzdělávání ve školách a školských zařízeních podle zákona č. 561/2004 Sb., o předškolním, základním, středním, vyšším odborném a jiném vzdělávání (školský zákon), ve znění pozdějších předpisů

2. 3. 2020

Vážení rodiče.

Vzhledem k nadcházejícím jarním prázdninám, kdy se spousta z vás chystá vycestovat do zahraničí, považujeme za důležité, abyste se seznámili s opatřeními KHS Libereckého kraje. V níže uvedených dokumentech naleznete základní opatření k prevenci šíření onemocnění koronavirem.

Děkujeme za jejich respektování a vaši ohleduplnost.

Vladimír Blažek, zástupce ředitele

ZŠ Aloisina výšina, Liberec