1.C

Nadcházející akce třídy

11. 1. 2019

Od ledna 2019 dochází ke změně skladovacího místa pro sběr papíru. Prostor bude vyhrazen u tělocvičny ZŠ (zadní vchod, parkoviště). Termín viz Kalendář akcí.

M Michalová

21. 11. 2018

V listopadovém kole sběru papíru nebyly dodrženy termíny pro sběr . Papír byl před školou mimo dobu umístění kontejneru. Od ledna proto zavedeme nový systém sběru. Pro skladování a odvoz papíru bude vyhrazen prostor u tělocvičny po příjezdové cestě kolem školního hřiště. Podrobné informace k průběhu lednového sběru papíru budou s předtihem oznámeny na stránkách školy,  případně prostřednictvím třídních učitelů.

Děkujeme za spolupráci.

garant sběru papíru M.Michalová

3. 11. 2018

V sobotu 3. listopadu 2018 proběhla na naší škole oblíbená akce pro budoucí školáky a jejich rodiče ŠKOLA HRAVĚ.

18. 8. 2018

Milí rodiče,
s vámi i vašimi dětmi, které nastoupí do prvních tříd, se setkáme v pondělí 3. 9. 2018 v 8:00 ve vestibulu naší základní školy. Odtud půjdeme společně do jednotlivých tříd – 1. A, 1. B a 1. C. První školní den ukončíme v 8:40.

Těšíme se na vás.