Skutečné jméno:

jsteflovaatzs-aloisinavysina.cz

Nadcházející akce třídy

3. 12. 2021

Dnes naší skolou procházel Mikuláš s andělem a čerty v zádech. Žádné zlobivé žáky nenašli a tak pytle zůstaly prázdné. Děti si vykoledovaly sladkou odměnu.

6. 11. 2021

V sobotu 6. listopadu 2021 se sešli prvňáčci se svými rodiči v areálu školy. Cílem bylo zasadit svůj třídní strom a osadit školní zahradu ovocnými keři.

Počasí bylo více než báječné, děti šikovné, rodiče pracovití. Společně všichni odvedli spoustu prospěšné práce. Hlavně ale strávili příjemný čas mezi kamarády.  Spokojené úsměvy ve tvářích všech zúčastněných jsou toho důkazem.

19. 10. 2021

V době podzimních prázdnin, t.j. středa 27.10 a pátek 29.10.2021 bude naše školní jídelna vařit. Prosím, kdo by měl zájem o stravování v tomto období,  je třeba se přihlásit dva dny předem na stránkách STRAVA.CZ.

Oběd je bez polévky a výdej bude probíhat od 11.30 hod do 12.30 hod.  Děkuji vedoucí stravování  Fialová L.

1. 10. 2021

Podzimní sportovní příměstský tábor Liberec!

V termínu podzimních prázdnin 27. - 29. října 2021 na ZŠ Aloisina výšina v Liberci. Další netradiční sporty, více závodů a turnajů a soutěže v halloweenských kostýmech. Přijď nám ukázat svůj originální kostým a co v tobě je!

Přihlašování: www.taborliberec.cz/podzim a infoattaborliberec.cz