Nadcházející akce třídy

22. 5. 2019

Naše první třídy se zapojily do preventivního programu „Veselé zoubky“, kterou připravila společnost DM drogerie markt s.r.o. Projekt prolínal všemi vyučovacími předměty . Každá paní učitelka pojala toto téma trochu jinak. Děti měly možnost navštívit nedalekou zubní ordinaci. Prohlédnout si vybavení i nástroje, které pan zubař při své práci používá.

16. 5. 2019

4. 6. 2019 - DIVIZNA  - výukový program - poznávání přírody

16. 5. 2019

29. 5. 2019 - Třídní výlet ke Dni dětí - návštěva zámku Lemberk

1. 5. 2019

Ve středu 24.4. se vybraní sportovci z naší školy zúčastnili tradiční atletické soutěže pro děti z 1. stupně ZŠ. Na děti kromě velkého atletického stadionu čekalo také sychravé aprílové počasí, když soutěž začínala za velkého větru a teploty 7°C a končila už s jasnější oblohou a příjemnější teplotou. Počasí se dost pravděpodobně podepsalo na počtu zúčastněných škol, v minulých ročnících se této pěkné atletické soutěže účastnilo více než 6 škol z celého okresu Liberec.