Jste zde

Zpátky na začátek

Schůzka rodičů 1.tříd 2019/2020

Datum a čas: 
Středa, 12. 6. 2019 (Celý den)

Základní škola Liberec, Aloisina výšina 642, příspěvková organizace

            Vážení rodiče,

            zveme Vás na schůzku budoucích prvních tříd, která se uskuteční ve středu 12.června od 16:30 hodin v budově naší základní školy. Schůzka je zaměřená na seznámení rodičů s třídní učitelkou, k podání informací ohledně organizace prvního školního týdne a nákupu školních pomůcek budoucích prvňáčků. Schůzky se také zúčastní zástupce z řad vychovatelek školní družiny.

Těším se na naši společnou schůzku a připomínám, že další informace je možné obdržet přímo u vedení základní školy. Došlo-li ke změně vašeho rozhodnutí ohledně nástupu dítěte do naší základní školy, prosíme o včasnou informaci.

V Liberci 4. 6. 2019                              S pozdravem

                                                           Mgr.Jaroslav Vykoukal, ředitel ZŠ