Jste zde

Zpátky na začátek

Březen 2019

30. 3. 2019

Ve dnech 28.-29.3. se v Mladé Boleslavi uskutečnilo dvoudenní republikové finále ve florbalu v kategorii 6.-7. tříd, finále soutěže, které se každoročně účastní obrovské množství škol z celé České republiky a snaží se přes okresní a krajské turnaje probojovat až do republikového finále mezi 6 nejlepších škol. V letošním roce se až do samotného finále podařilo probojovat našemu dívčímu florbalovému týmu.

26. 3. 2019

Ve středu 20.března jsme se opět vydali na večerní představení do Šaldova divadla. Tentokrát jsme vybrali balet Vánoční koleda podle Charlese Dickense, kdy lakomý stařík Vydřigroš pronásledován duchy ze strachu o svou duši se stane jiným člověkem. I když mnozí z nás baletní představení ještě neviděli, hudba i taneční výkony sólistů se nám moc líbily a již se těšíme na květen, tentokrát do Malého divadla.

                                                                                                                                            žáci VII.A a VIII.B

19. 3. 2019

Pěkného florbalového úspěchu se podařilo v minulém týdnu dosáhnout chlapcům ze 4.-5. tříd. Ve středu 13.3. naši florbalisté nejdříve sehráli turnaj v základní skupině na ZŠ Dobiášova, odkud vítěz postupoval dále do okresního finále. Kromě domácí ZŠ Dobiášova si kluci zahráli ještě proti ZŠ Broumovské a oba zápasy poměrně s přehledem vyhráli.

15. 3. 2019

Ve čtvrtek 14.3. proběhlo okrení kolo recitační soutěže žáků II.st. ZŠ. Z naší školy se zúčastnili tři soutěžící a po velmi dobrém výstupu tak do krajského kola postoupili Jozef Kováč a Vojtěch Matějíčka ze 7.B. Ve velké konkurenci se neztratila ani Kristýna Šťastná z 8.B. Všem děkujeme za reprezentaci školy a blahopřejeme k postupu.

15. 3. 2019

14. března proběhlo okresní kolo recitační soutěže. V kategorii 8. a 9. tříd reprezentovala naši školu Kristýna Šťastná.  

Děkujeme 

11. 3. 2019

Cílem programu je pomoci dětem zorientovat se v oblasti správné péče o chrup dětí a prevence zubního kazu.