Jste zde

Zpátky na začátek

Obhajoba vítězství na republikové kvalifikaci ve florbalu

28. ledna se naše florbalistky ze 6. a 7. tříd zúčastnily kvalifikace o republikové finále ve florbalu dívek kat. III. Naše žákyně se do turnaje kvalifikovaly přesvědčivým vítězstvím v krajském finále. Tentokrát jim soupeřem v liberecké aréně byla ZŠ Mládežnická Trutnov, vítěz z Královéhradeckého kraje, a 6. ZŠ Mladá Boleslav, druhý tým ze Středočeského kraje. Protože v loňském školním roce děvčata v tomto turnaji zvítězila, letošní cíl byl jasný, obhajoba vítězství.

Od začátku turnaje naše florbalistky tento cíl plnily, když měly zápasy pod kontrolou, a vítězství v obou utkáních znamenala zároveň obhajobu vítězství v republikové kvalifikaci i účasti na republikovém finále! Nutno ale podotknout, že v tomto turnaji děvčata sehrála vyrovnanější utkání než v předchozích turnajích, když se oba soupeři prezentovali také velmi kvalitními výkony, za což jim děkujeme.

Našim žákyním budeme držet palce na republikovém finále v Trutnově 15.-16.4., kde budou obhajovat loňské bronzové medaile.