Nejnovější aktuality

16. 5. 2020

Vážení rodiče,
v souladu s ustanovením školského zákona a správního řádu uveřejňujeme v příloze seznam přijatých žáků do prvního ročníku školního roku 2020/2021. Čísla uvedená v přiloženém seznamu jsou čísla Žádosti o přijetí k základnímu vzdělávání. Stav Vaší žádosti by měl být patrný i v samotném zápisovém portále zapisyzs.liberec.cz jehož prostřednictvím jste žádost podali.
V závislosti na aktuální situaci připravujeme úvodní schůzku rodičů, která by se měla uskutečnit v druhé polovině června na naší škole.

12. 5. 2020

Vážení rodiče.

Vzhledem ke způsobu vzdělávání ve 2.pololetí letošního školního roku, vydalo MŠMT 27.4.2020 vyhlášku, která upravuje zásady pro hodnocení výsledků vzdělávání. Celé její znění otevřete v odkaze na stránky MŠMT:  vyhláška 211

4. 5. 2020

Rodičům žáků 1. – 5. tříd

Vážení rodiče

Na základě informací poskytnutých MŠMT ČR Vás informuji o podmínkách vzdělávání žáků 1. -  5. tříd v období od 25. května do 30. června 2020. Celý materiál pod názvem „Ochrana zdraví a provoz základních škol v období do konce školního roku 2019/2020“ najdete na http://www.msmt.cz/soubor-hygienickych-pokynu-pro-ms-zs-a-ss

4. 5. 2020

VÝTVARNÉ A FOTOGRAFICKÉ SOUTĚŽE 2020

VÝSLEDKY soutěží:

V celostátní výtvarné soutěži " /NE/ BEZPEČNÝ SVĚT CHEMIE " se žákyně  ANTONIE ŠEBKOVÁ umístila na 2. místě. / z 68 škol 251 žáků /

22.5.2019 převzala ocenění  v POSLANECKÉ SNĚMOVNĚ v rámci národní konference " Bezpečnost a ochrana zdraví ve školství ČR "

Květnové  VV a FOTOGRAFICKÉ SOUTĚŽE

1/ Celostátní fotografické soutěž - " HOKUSFOKUS " uzávěrka soutěže : 30.9.2020

16. 4. 2020

Změna vchodu do budovy základní školy

Informace je určena žákům, rodičům a další návštěvám naší základní školy

9. 4. 2020

Prosím všechny, kteří tak ještě neučinili, o zaslání  vypracovaných cvičení - významové poměry - vypracujte prosím do modulu výuka. Další práci na příští týden najdete v el .žk.

Přeji hezké Velikonoce

L. Černá

9. 4. 2020

Prosím všechny, kdo tak neučinili, aby mi co nejdříve zaslali vypracované úkoly z minulého zadání.

Na el. žk v modulu výuka máte další zadání, prosím vypracovat do tohoto modulu.

Hezké Velikonoce L. Černá

9. 4. 2020

Děkuji za všechny zaslané práce a prosím, abyste v el.žk. vyhledali další zadání. Jeho součástí je i ID code, pokuste se ho aktivovat ve svém online pracovním sešitě. Pokud se to nepodaří, nic se neděje.

Přeju hezké Velikonoce Lenka Černá

9. 4. 2020

Děkuji za všechny zaslané práce. Další úkoly najdete v el. žk. modul výuka.

přeji hezké Velikonoce L. Černá

9. 4. 2020

Dobrý den, děkuji všem, kdo jste zaslali práce dětí. Další úkoly se týkají Unit 4. Jsou zadány v el.žk.

Přeji hezké Velikonoce L.Černá