Jste zde

Zpátky na začátek

Dobi cup 2019

Ve dnech 23.-24. května se konala tradiční sportovně-vědomostní soutěž libereckých ZŠ Dobi cup 2019 a naše škola jako každý rok nechyběla mezi účastníky.

Soutěžilo se v mnoha disciplínách. Nejmenší děti z 1.-3. tříd běhaly člunkový běh, skákaly do dálky a luštily sudoku. Pro 4.-5. třídu byl připraven turnaj ve vybíjené. Druhostupňové děti se utkaly ve florbalovém turnaji, vědomostním testu a sudoku. Z každého ročníku 1 dítě potom běželo štafetový běh. Byly připraveny i soutěže pro učitele, volejbalový debl a střelba na florbalovou branku.

V konkurenci 12 škol jsme obsadili pěkné 5. místo. Z vítězství se radovala ZŠ Ještědská, které gratulujeme! Největších úspěchů jsme dosáhli ve štafetovém běhu a vědomostním testu, v těchto disciplínách naši žáci obsadili 3. místa. Na 4. místech jsme se umístili ve florbalovém turnaji a volejbalovém deblu učitelů. Pěkná 5. místa děti obsadily ve vybíjené a skoku dalekém.

Fotogalerii ze soutěže naleznete zde: Fotogalerie