Jste zde

Zpátky na začátek

Změny na kroužku florbalu pro školní rok 2019/20

Vážení rodiče,

již tradičně mají žáci z 1.-9. tříd možnost se přihlásit do kroužku florbalu na naší ZŠ. Náplní kroužku je rozvoj florbalových dovedností dětí, rozvoj všeobecné tělesné zdatnosti a obratnosti, herní činnost jednotlivce, postavení na hřišti, činnost brankaře atd. Děti se na kroužku mimo jiné připravují i na reprezentaci školy na turnajích.

Novinkou pro letošní rok je, že kroužek povedou zkušení trenéři FBC Liberec Matěj Klucho, trenér reprezentace kluků U17, dorostenců A a hráč A týmu FBC Liberec, a Ladislav Láska, trenér mužů B a dorostenců A FBC Liberec. Trenéři budou děti trénovat vždy ve dvou z důvodu lepší kvality a větší efektivity tréninku. Další výhodou je garance, že kroužek neodpadne z důvodu nemoci nebo jiné absence trenéra. V případě, že někdo z trenérů nebude moct vést některý den kroužek, nahradí ho jiný trenér z FBC Liberec.

S tím souvisí navýšení ceny za kroužek, která byla stanovena na 800 kč za celé pololetí.

Podle počtu přihlášených dětí bude otevřen odpovídající počet lekcí za týden, předběžně počítáme se 4 skupinami, které budou rozděleny podle zdatnosti a věku dětí. Termíny by byly: úterý 13:30-14:15, 14:30-15:15 a čtvrtek 13:30-14:15, 14:30-15:15.

Přihlášky na kroužek budou k dostání u vyučujícího TV M. Huška nebo třídních učitelek.