Prázdninové VV a FOTOGRAFICKÉ soutěže

NEZAPOMEŇTE PŘES PRÁZDNINY FOTIT - zajímavosti, krajiny, makra a vše krásné, co vás cestou prázdnin potká.

VÝSLEDKY SOUTĚŽÍ :

I v tomto školním roce získávají žáci naší školy řadu úspěchů ve výtvarných soutěžích, kterých se účastní. Ve čtvrtek 2. 6. převzala v Krajské vědecké knihovně Liberec Karolína SUCHÁNKOVÁ z 8. C ocenění v rámci výtvarné soutěže Ilustrace tradičně, netradičně i jinak. Odborná porota ocenila její ilustraci Souboj Learta a Hamleta.

PRÁZDNINOVÉ  VV a FOTOGRAFICKÉ SOUTĚŽE

1/ Celostátní fotografické soutěže - " 8. ROČNÍK - FOTOSTART " uzávěrka soutěží : měsíčně,

řada fotog. soutěží  - na různá témata, v různých termínech

www.fotostart.cz