Oznámení o výsledku voleb nové Školské rady při ZŠ Liberec, Aloisina výšina

21. června 2021 proběhly volby nových členů Školské rady při ZŠ Liberec, Aloisina výšina. Rada bude pracovat v tomto složení. Za oprávněné osoby (rodiče) byla zvoleni paní Eva Štolbová a pan Kamil Jan Svoboda. Za pedagogické pracovníky paní Monika Krejčová a slečna Kristýna Harisová. Zbývající dva členové budou jmenováni zřizovatelem.

Děkuji kandidátům za aktivní přístup k volbám, rodičům a pedagogům, kteří se dostavili k volební urně.

Školské radě při ZŠ Liberec, Aloisina výšina přeji hodně úspěchu v nadcházejícím tříletém období.

V Liberci 22. června 2021                                                             Mgr. Jaroslav Vykoukal

Ředitel školy