Jste zde

Zpátky na začátek

Projekt ,,Veselé zoubky"

Naše první třídy se zapojily do preventivního programu „Veselé zoubky“, kterou připravila společnost DM drogerie markt s.r.o. Projekt prolínal všemi vyučovacími předměty . Každá paní učitelka pojala toto téma trochu jinak. Děti měly možnost navštívit nedalekou zubní ordinaci. Prohlédnout si vybavení i nástroje, které pan zubař při své práci používá. Prošly si hodinou dramatické výchovy,seznámily se například s knížkou ,,Proč vlk šišlal?“ nebo si vyprávěly pohádku ,,O bolavém zoubku“. Vytvářely si interaktivní hračku, plakát, pracovaly s interaktivní tabulí a vyplňovaly zábavné pracovní listy. Za odměnu pak dostaly drobné dárky v podobě zubního kartáčku, pasty na zuby, malých přesýpacích hodin.

Součástí tohoto projektu byla i soutěž o návštěvu představení v Divadle Spejbla a Hurvínka v Praze.

A protože se dětem z 1.B a 1.C práce opravdu povedla, pojedou se 4. června na toto představení podívat. Všechny už se moc těší!

Mgr. I. Fléglová, Mgr. J. Šteflová, Mgr. M. Krejčová