Jste zde

Zpátky na začátek

Výuka od 26.4.2021

Vážení rodiče.
Od 26.4.2021 pro žáky 1.-5.ročníku pokračuje organizace výuky stejně, jako v předešlých týdnech – rotačně a pro žáky 6.-9. ročníku pokračuje výuka distanční. Rozdělení tříd zůstává stejné, čas a místo příchodu žáků žáky 1.-5.tříd také. To znamená, že 26.4. přijdou do školy žáci 2.A, 2.B, 2.C, 3.A, 3.C, 4.C, 5.A a od 3.5. je vystřídají žáci 1.A, 1.B, 1.C, 3.B, 4.A, 4.B, 5.B a 5.C.
Testování se uskuteční opět v pondělí a ve čtvrtek, pomocí antigenních testů SINGCLEAN. Je to dodávka do všech krajů v celé ČR. Video a instrukce si můžete prohlédnout na https://testovani.edu.cz/jak-na-to-ve-skole 
Provoz školní družiny bude zajištěn pouze pro žáky 1. a 2.ročníku v době od 6.30 do 16.00 hodin.
Školní jídelna bude v provozu. Žáci, kteří nastoupí k prezenční výuce se budou stravovat v jídelně a přihlášeni budou automaticky. Pokud nebudou mít zájem o stravu, je potřeba si ji zrušit běžným způsobem (elektronicky nebo telefonicky).
V případě zájmu o stravu v období distanční výuky, se musí každý přihlásit sám (běžným způsobem). Oběd se bude vydávat v době od 11:15 do 11:40 do vlastních čistých nádob.

Vladimír Blažek
zástupce ředitele ZŠ