Jste zde

Zpátky na začátek

3. místo v okresním finále ve florbalu 4.-5. tříd

Pěkného florbalového úspěchu se podařilo v minulém týdnu dosáhnout chlapcům ze 4.-5. tříd. Ve středu 13.3. naši florbalisté nejdříve sehráli turnaj v základní skupině na ZŠ Dobiášova, odkud vítěz postupoval dále do okresního finále. Kromě domácí ZŠ Dobiášova si kluci zahráli ještě proti ZŠ Broumovské a oba zápasy poměrně s přehledem vyhráli.

Hned následující den, ve čtvrtek 14.3., náš tým čekalo okresní finále, které se hrálo v liberecké aréně. V tomto turnaji, kam postoupilo 6 vítězů ze základních skupin, jasně zvítězil tým ZŠ U školy, týmy na dalších 3 pozicích hrály velice vyrovnané a krásné zápasy a naši kluci nakonec získali hezké 3. místo za ZŠ Lesní a před ZŠ Ještědskou.

Naši školu reprezentovali: Vojta K., Sam H., Kuba Ch., Pavel N., Lubor P., Tomáš K., Tomáš Z. a Kuba H.