Informace k přijetí dětí do 1.ročníku 2021/2022

Vážení rodiče,

v příloze najdete seznam přijatých dětí na naší školu do 1.ročníku ve škoním roce 2021/2022.

Z důvodu GDPR jsou uvedeny jen ID žádosti. Přehled otevřete zde: SEZNAM PŘIJATÝCH ŽÁKŮ PODLE ID ŽÁDOSTI

Současně bychom vás rádi pozvali na schůzka rodičů budoucích prvňáčků, která se uskuteční ve čtvrtek 3. 6. 2021 od 16:30 hodin v budoucích prvních třídách naší školy.
Seznamy s rozdělením dětí do tříd budou zveřejněny na stránkách školy na konci měsíce května.
Na schůzce získáte všechny informace ohledně chodu základní školy, školní družiny, školní jídelny, nákupu pomůcek a budou Vám zodpovězeny Vaše dotazy. Dovolujeme si Vás požádat, abyste se na základě epidemiologické situace zúčastnili schůzky bez přítomnosti vašich dětí. Děkujeme.
Těšíme se na Vaši účast.
Mgr. Jaroslav Vykoukal, ředitel školy a                   paní učitelky budoucích 1. tříd