Jste zde

Zpátky na začátek

Návštěva studentů ze Skotska

Ve středu 10. dubna jsme si ověřili naše znalosti a dovednosti při setkání se studenty ze Skotska. Představili nám svou zemi, ochutnali jsme typické skotské sladkosti a snažili se naučit pár slovíček v gaelštině. How are you? Ciamar a tha thu/sibh?  a  Thank you. Tapadh leat/leibh.  bylo pro nás překvapením. Na závěr setkání došlo i na skotské tance a písničku. My jsme se nedali zahanbit a na oplátku jsme předvedli naši polku.

Hostům se u nás líbilo, zvláště prostředí školy, výtvarné práce našich žáků a také chválili naši úroveň angličtiny, což nás obzvláště potěšilo.

Ze zajímavého setkání si můžete prohlédnout několik reportážních fotografií.

                                                                                                                                                                                                                    Žáci VII.A třídy