Jste zde

Zpátky na začátek

Vydávání žádostí o ošetřovné (OČR)

Vážení rodiče.
V pondělí 16.3.2020 bude naše ZŠ vydávat potvrzení o uzavření školského/dětského zařízení (školy) - Žádost o ošetřovné při péči o dítě do 10 let. Toto potvrzení vám můžeme na vyžádání zaslat elektronicky s digitálním podpisem. Žádosti zasílejte na email psmiskovaatzs-aloisinavysina.cz , uveďte jméno žáka a třídu. V připojeném odkazu je doporučený postup pro podání žádosti o ošetřovné při péči o dítě do 10 let z důvodu uzavření školského/dětského zařízení (školy).
https://www.cssz.cz/web/cz/-/doporuceny-postup-pro-podani-zadosti-o-osetrovne-pri-peci-o-dite-do-10-let-z-duvodu-uzavreni-skolskeho-detskeho-zarizeni-skoly-
V nutném případě vám potvrzení vydáme osobně v kanceláři školy v pondělí 16.3. v době od 8.00 do 13.00 hodin.
Prosíme o trpělivost – vzhledem k počtu žáků, odpovědnost a vzájemnou ohleduplnost při této mimořádné situaci. Pokud jste v karanténě nebo máte zdravotní potíže nebo se ze závažných důvodů nemůžete dostavit a nemůžete přijmout potvrzení v elektronické podobě, domluvte se telefonicky s kanceláří školy (482 751 233, 724 156 055).
Děkujeme.