Jste zde

Zpátky na začátek

Vítězství mladších žákyň ve florbalu a další sportovní úspěchy

V měsících říjnu a listopadu se již tradičně rozjíždí celorepubliková postupová soutěž ve florbalu. V kategorii dívek 6.-7. tříd máme z loňského školního roku na co navazovat, když náš dívčí tým v uplynulém ročníku této soutěže získal bronzové medaile v republikovém finále v Mladé Boleslavi. V letošním školním roce máme za sebou zatím turnaj v základní skupině a okresní finále a oba tyto turnaje naše florbalistky s přehledem ovládly a zajistily si tak postup do krajského finále. Děvčatům patří velká gratulace!

Výborně školu reprezentovali také naši nejmenší florbalisté a florbalistky, kteří se účastnili florbalového turnaje ČEPS cup pro žáky 4.-5. tříd. Jak hoši, tak dívky, shodně obsadili 2. místa v okresních kolech, takže jim postup do dalších kol bohužel v obou případech o 1 místo unikl, ale předvedli moc pěkný florbal a skvělou reprezentaci naší školy.

Další sportovní úspěchy sbíráme ve školské futsalové lize v kategorii chlapci 6.-7. třída, kde náš tým ještě nepoznal hořkost porážky. Školská futsalová liga je celorepubliková postupová soutěž a naše škola patří do severočeské divize. V této divizi naši fotbalisté zatím ovládli 2 kola a čeká je 3. kolo. Také klukům patří za jejich výkony velká gratulace!