Jste zde

Zpátky na začátek

Vítězství starších žáků v minifotbalu

V měsíci dubnu se každoročně koná mnoho fotbalových turnajů pro různé věkové kategorie. Pro ty nejstarší chlapce z 8.-9. tříd je organizována postupová soutěz v minifotbalu, což je fotbal na polovičním hřišti s velkými fotbalovými branami a s počtem 6+1 hráčů na hřišti. Naši fotbalisté odehráli turnaj v základní skupině na ZŠ Barvířské 4.4.

Z důvodu nemocí, zranění nebo návštěv lékaře jsme do turnaje museli nastoupit v improvizovaném složení a v malém počtu přesně 7 hráčů včetně brankaře, takže jsme neměli ani nikoho na střídání. To našim fotbalistům ale nezabránilo ve skvělých výkonech na hřišti a pěknou hrou si zajistili 3 vítězství nad všemi zúčastněnými školami, ZŠ Barvířskou, ZŠ Doctrinou a ZŠ Lužickou. Vítězství v základní skupině minifotbalu znamená postup do okresního finále této soutěže.

Školu reprezentovali: Tomáš Ištok, Artur Hnyk, Denis Žolna, Marek Holub, Michal Hoffman, Filip Honc a Daniel Škoda.