Jste zde

Zpátky na začátek

Aktivity k ukončení školního roku

Milí deváťáci, 

fotografování třídy proběhne ve čtvrtek 11. 6. od 10.00 hod. Sraz před vchodem u tělocvičny v 9.30, kdo nechodil na konzultace k přijímacím zkouškám, měl by mít  s sebou vyplněné a podepsané čestné prohlášení o bezinfekčnosti (najdete na stránkách školy). Cena velké fotografie je 30,- Kč (každému budou 2 velké fotografie zaplaceny z třídního fondu), cena malé fotografie je 15,- Kč.

 

V pondělí 15. 6. proběhne odevzdávání učebnic, klíčů od skříněk, vrácení záloh, vrácení čipů ve školní jidelně, odnesete si domů všechny věci. Pokud budou hotové, tak i fotografie. Pokud ne, domluvíme se na termínu předání.

Do školy příjdete ve 2 skupinách, jak jsme se dohodli - v 8.30 a v 10.00.

Ten, kdo nechodil na konzultace k přijímacím zkouškám, si může čas vybrat.

Předávání vysvědčení proběhne v úterý 30. 6. Dřívější termín není možný. 

Pokud dojde k nějakým změnám, budu vás včas informovat.

Přeji vám všem hodně štěstí u přijímaček, budu na vás myslet a držet vám palce.

JH