Jste zde

Zpátky na začátek

Děti dětem

4. června proběhla na naší škole akce, na kterou se těší všechny děti. Oslavili jsme Den děti. Jako již tradičně, i tentokrát připravili páťáci pro své mladší spolužáky velkou spoustu zábavy.

Přetahovalo se lanem, trefovalo se míčkem do koše, zavazovaly se tkaničky, skákalo se v pytlích, trefovalo se do vody mincemi, cvičil se postřeh ve skořápkách, prověřovala se znalost květin, malovalo se poslepu, probíhal výcvik hrdinů, střílelo se pistolemi na terče, hrál se florbal, střílelo se na bránu. Za splnění úkolu dostávali mladší žáci kominíčky, které si pak směňovali v obchůdku za sladkosti. 

Díky skvělému počasí, výborné organizaci, obrovskému nasazení žáků z 5.A,B,C a dobré náladě všech dětí bylo slyšet v tento den ze školního hřiště fandění a dětský smích.

Děkujeme organizátorům a těšíme se za rok.