Nejnovější aktuality

9. 9. 2020

Vážení rodiče.
Dnes ministerstvo zdravotnictví rozhodlo o povinném nošení roušek ve všech vnitřních prostorách, od zítřka (10.9.2020). Platí samozřejmě i pro školy. Žáci budou vstupovat do budovy se zakrytými ústy a nosem, na čas vyučování (ve třídě) mohou roušku odložit. Každý žák bude vybaven dvěma rouškami a sáčkem na odkládání. Používání roušek je povinné i ve školní jídelně (mimo dobu konzumace oběda). Ve škole se roušky používají ve všech společných prostorách, dále i ve třídě v době přestávky (mimo konzumaci svačin a pití).

6. 9. 2020

Vážení rodiče.

Z organizačních důvodů jsme posunuli zahájení provozu oddělení školní družiny pro žáky 4.-5.ročníku, ten bude  zahájen od 14.9.2020 (po otevření nepovinných předmětů, zájmových kroužků školy).
Děkujeme za pochopení.

vedoucí šk.družiny
Šárka Malinová

31. 8. 2020

Vážení rodiče,

na stránkách naší školy najdete nabídku kroužků pro vaše děti, které škola v letošním šk.roce 2020/2021 může otevřít (po naplnění dostatečným počtem zájemců). Tuto nabídku jsme zveřejnili již 30.8., ale dnes byla ještě aktualizovaná.

Hledejte pod záložkou O ŠKOLE - aktivity a kroužky.

Šárka Malinová

vedoucí vychovatelka ŠD

27. 8. 2020

Vážení rodiče, milí prvňáčci.

V úterý  1. 9., při zahájení prvního školního dne, se sejdeme před školou v 8 hodin. Budeme na vás čekat s paní vychovatelkou a poté se v 8:05 společně (s rodiči) přesuneme do třídy, kde začne slavnostní zahájení.
Po přivítání a představení zůstávají žáci ve třídě s paní učitelkou do konce vyučovací hodiny. Rodiče se odeberou s paní vychovatelkou do družiny, kde získají  důležité  informace o fungování družiny a stravování.

26. 8. 2020

Vážení rodiče.

Na základě manuálu MŠMT k provozu škol a školských zařízení ve školním roce 2020/2021 vzhledem ke COVID-19., zveřějňujeme úvodní informace k nástupu dětí na naší základní školu - viz příloha.

úvodní informace

Vladimír Blažek, zástupce ředitele

3. 8. 2020

VÝTVARNÉ A FOTOGRAFICKÉ SOUTĚŽE 2020

VÝSLEDKY soutěží:

V celostátní výtvarné soutěži " /NE/ BEZPEČNÝ SVĚT CHEMIE " se žákyně  ANTONIE ŠEBKOVÁ umístila na 2. místě. / z 68 škol 251 žáků /

22.5.2019 převzala ocenění  v POSLANECKÉ SNĚMOVNĚ v rámci národní konference " Bezpečnost a ochrana zdraví ve školství ČR "

Prázdninové  VV a FOTOGRAFICKÉ SOUTĚŽE

1/ Celostátní fotografické soutěž - " HOKUSFOKUS " uzávěrka soutěže : 30.9.2020

25. 6. 2020

Vážení rodiče,
prvního září nastoupí do naší školy Váš prvňáček. Aby byl tento den radostným a příjemným zážitkem pro všechny, připravili jsme pro vás základní informace, které vám rozeslaly vaše třídní učitelky a také je naleznete v příloze této aktuality.

Vladimír Blažek

Potřeby pro prvňáčky

25. 6. 2020

Z důvodu dosud nepřehledné situlace ve Velké Británii v souvislosti s pandemíí a tím také nízkého počtu dosud přihlášených byla CK nucena zájezd ZRUŠIT. Žádáme všechny přihlášené, aby kontaktovali CK a postupovali podle pokynů mailu , který jim byl cestovní kanceláří zaslán. Děkujeme všem dětem a rodičům za zájem a doufáme, že snad v brzké době se podobná akce bude moci uskutečnit.

23. 6. 2020

Milí deváťáci,

poslední den vaší povinné školní docházky 30.6. se sejdeme v 8.30 jako obvykle (vchod u tělocvičny). Vaše rozloučení s učiteli proběhne ve třídě od 10.00. Nezapomeňte na jejich pozvání.

Za týden se tedy těším na setkání s vámi všemi.

J. Hodboďová

8. 6. 2020

Vážení rodiče.

V příloze najdete rozdělení žáků 1.ročníku do jednotlivých tříd i se jménem třídní učitelky. Tabulka byla k 19.6. aktualizována.

Vladimír Blažek
zást.ředitele